Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Weź udział w badaniu i bezpłatnym warsztacie na temat szczęścia

Czy szczęścia można się nauczyć? Co wpływa na nasz dobrostan? W jakim stopniu zależy on od okoliczności zewnętrznych, a w jakim stopniu nas samych? Weź udział w ciekawym badaniu psychologicznym, które pomoże nam określić, jakie metody pracy nad poczuciem szczęścia są skuteczne, i dowiedz się, jak stosować je w życiu codziennym.

W badaniu mogą wziąć osoby dorosłe w wieku 18-40 lat, z wykształceniem wyższym (lub w trakcie studiów), z Warszawy i okolic, które będą mogły uczestniczyć jednorazowo w ok. 4-godzinym warsztacie, a następnie przez 4 tygodnie prowadzić regularną aktywność i notować jej efekty.

Po zgłoszeniu otrzymasz od nas mailowo propozycje terminów spotkania warsztatowego (grudzień - styczeń, popołudnia albo soboty), które odbędzie się na Uniwersytecie SWPS, a po wybraniu jednego z nich otrzymasz także zaproszenie do wypełnienia kwestionariuszy.

Na warsztacie zaprezentujemy Ci jedną z technik związanych ze wzmocnieniem własnego dobrostanu. Następnie poprosimy Cię, abyś przez okres 4 tygodni prowadził/a dzienniczek związany ze stosowaniem techniki, której nauczyłeś/nauczyłaś się podczas warsztatu. Trzy razy w tygodniu będziesz rejestrował/a swoje postępy za pomocą arkuszy w internecie (zajmuje to ok. 10 minut). Na koniec ponownie poprosimy Cię o wypełnienie kwestionariuszy.

ZGŁOSZENIA: link
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama