Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Zadbaj o niższe ceny energii elektrycznej i zyskaj dodatkowy voucher na zakup świątecznych prezentów

Zadbaj o niższe ceny energii elektrycznej i zyskaj dodatkowy voucher na zakup świątecznych prezentów

reklama
fb tt w msg wa tm em cp

Skąd znaleźć pieniądze na opłacenie wszystkich rachunków i przygotowanie się do nadchodzących Świąt? Istnieją rozwiązania, które pozwolą Ci na długofalowe oszczędności, a decydując się na nie, otrzymasz bardzo korzystny przed świętami gratis.

Warszawiacy mają mało czasu i nie chcą stać w długich kolejkach w celu zakupu różnych usług. Chętnie korzystają więc z rozwiązań, które ograniczają formalności do minimum i pozwalają załatwić wiele spraw online. Tak działa firma Lumi, która zajmuje się dostarczaniem energii dla Warszawy. Przed świętami proponuje ona skorzystanie ze swoich usług, zachęcając promocją „Bezpieczna Rodzina”, która potrwa tylko do końca roku.

obraz

Czym jest „Bezpieczna Rodzina”?

W ofercie Lumi nowy klient dostaje do podpisania korzystniejszą umowę z dostawcą energii, po czym, gdy formalności zostaną załatwione, otrzymuje dodatkowo voucher o wartości 300 zł. Można go wykorzystać w sklepie BezpiecznaRodzina.pl, który oferuje produkty lokalizujące i podnoszące bezpieczeństwo domowników. Są to użyteczne sprzęty, które mogą posłużyć za praktyczny i oryginalny prezent świąteczny. Smartwatch dla dziecka lub opaska dla osoby starszej to ciekawy pomysł na tle zwyczajnych podarunków. Sprzęty te zawierają w sobie funkcje trackera, dzięki której można łatwo namierzyć właściciela urządzenia.

Nie tylko ludzie

Voucher z programu „Bezpieczna Rodzina” pozwala zaopatrzyć się nie tylko w sprzęt do lokalizowania bliskich osób. W sklepie internetowym można nabyć także obroże z lokalizatorami GPS dla psów i kotów. To świetny upominek dla właściciela, który wychodzi ze swoim pupilem na spacery i nie chce zgubić go po odpięciu smyczy. Taki lokalizator dostępny jest też w wersji przeznaczonej do samochodu, co ułatwia jego znalezienie w przypadku ewentualnej kradzieży. Warte uwagi są też systemy do ochrony domu, które obejmują m.in. kamery lub wielofunkcyjne czujniki wykrywające czad i gaz. Można je obsługiwać za pomocą aplikacji mobilnej, dzięki czemu zawsze ma się kontrole nad tym, czy dom i jego mieszkańcy są bezpieczni.

Jak skorzystać z oferty?

Voucher możesz otrzymać, jeśli do 31 grudnia 2019 r. podpiszesz umowę z Lumi. Procedura jest wyjątkowo prosta – wystarczy, że wejdziesz na stronę lumipge.pl, gdzie znajdziesz regulamin firmy, przejrzysty cennik oraz umowę z dokładnym opisem oferty „Bezpieczna Rodzina”. Umowę można oczywiście podpisać elektronicznie, co redukuje formalności do niezbędnego minimum. W prosty sposób można zyskać dostęp do taniej energii, a przy tym otrzymać wspomniany voucher i praktyczne świąteczne upominki.

Święta to okres, kiedy szczególnie myślimy o bliskich. Oferta Lumi to połączenie przyjemnego z pożytecznym: Ty dostajesz tanią energię, a Twoi bliscy mogą zostać obdarowani w niecodzienny i pomysłowy sposób.

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę