Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Profesjonalna walka z pluskwami - wszytko co warto o niej wiedzieć

Profesjonalna walka z pluskwami - wszytko co warto o niej wiedzieć

reklama

Pluskwy domowe są niezwykle uciążliwe, a walka z nimi nie należy do łatwych. Domowe sposoby oraz oferowane środki często okazują się mało skuteczne. ponieważ przynoszą jedynie krótkotrwałe rezultaty. W związku z czym, kiedy odkryje się obecność pluskiew w swoim mieszkaniu, warto od razu skorzystać z profesjonalnego odpluskwiania, by skutecznie się ich pozbyć oraz zaoszczędzić czas i pieniądze. Warto więc wiedzieć na czym polega dezynsekcja i jak się do niej przygotować.

Odpluskwianie - im szybciej tym lepiej

Należy zaznaczyć, że na skuteczność dezynsekcji ma wpływ również czas reakcji, to znaczy im szybciej zaczniemy odpowiednio działać, tym łatwiej będzie pozbyć się pluskiew z domu. Zwłoka powoduje jedynie zwiększenie się kolonii owada i wzrost liczby larw, a tym samym zwiększenia nakładów na skuteczną walki z nim - potrzeba więcej czasu do całkowitego usunięcia pluskiew z mieszkania i rośnie koszt usługi. Przy małej ilości owadów dezynsekcja obejmuje zwykle 2 zabiegi w odstępie 2-3 tygodni, zaś duże kolonie wymagają większej liczby zabiegów.

Zwalczanie pluskwy Warszawa może zostać wykonane na terenie stolicy przez firmę Stander - zapewniającej 100% skuteczność swoich działań. Firma działa w pełni profesjonalnie i korzysta a nowoczesnych środków, które są najbezpieczniejsze z dostępnych na rynku.

Profesjonalna dezynsekcja - jak się do niej przygotować?

Aby dezynsekcja przebiegła sprawnie to trzeba się do niej odpowiednio przygotować:

- odsunąć meble od ścian na odległość co najmniej 15 cm;

- z łóżek zdjąć narzuty, koce, pościel - składając je w jedno miejsce;

- materac najlepiej ściągnąć z ram łóżka i oprzeć o ścianę;

- ze ścian należy ściągnąć obrazy, zegary czy też kwietniki;

- zabezpieczyć artykuły spożywcze znajdujące się w kuchni (schować do lodówki bądź szczelnie zamknąć w plastikowych pojemnikach);

- zabezpieczyć kosmetyki i przybory higieniczne w łazience (schować do woreczków foliowych).

Czynności do wykonania po usłudze

Po zabiegu dezynsekcji należy dobrze wywietrzyć mieszkanie (przez ok. 3 godziny). Poza tym należy dokładnie umyć przedmioty - np. stoły, blaty czy półki, które mają kontakt z żywnością, pozostawiając bez czyszczenia podłogi, szafki, krzesła, parapety - rzeczy, które z żywnością kontaktu nie mają. Wszystkie poszewki, kołdry i prześcieradła trzeba uprać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, a materiałowe części łóżek, kanap czy foteli należy przetrzeć jedynie wilgotną szmatką by zetrzeć (a nie wetrzeć) stosowane do dezynsekcji preparaty.

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧