Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Wytańcz Ateny z Michałem Kalcowskim - warsztaty taneczne

Wytańcz Ateny z Michałem Kalcowskim - warsztaty taneczne

reklama
   udostępnij tweetnij wykop

Marzysz o udziale w NMDF Dance Convention Athens? Zatem z pewnością kochasz taniec, a parkiet znasz od podszewki. Daj się zaprosić do Warsztatowni Tańca i wytańcz wstęp na jedno z najciekawszych wydarzeń tanecznych.

Warsztaty taneczne z Michałem Kalcowskim już 8. lutego

Dlaczego warto? Z pewnością wiesz, że Michał Kalcowski to szczególnie utalentowany tancerz. To zarazem choreograf, instruktor tańca, współorganizator projektu Open Dance Workshop Tour. Przede wszystkim jednak, Michał Kalcowski jest wielokrotnym Mistrzem Europy i Mistrzem Świata w kategoriach taniec Hip Hop i Disco. Jest również finalistą 9. edycji programu You Can Dance. Nie ma więc wątpliwości, że możliwość ukończenia warsztatów tanecznych pod jego przewodnictwem to wielka szansa. Na tę ofertę skuszą się zarówno osoby początkujące, jak i tancerze o większym doświadczeniu, chcący podreperować technikę czy zyskać odrobinę nowej wiedzy. Bez wątpienia takim wyczynem będzie się można pochwalić w tanecznym portfolio.

Możliwość wytańczenia udziału w NMDF Dance Convention Athens czyni z tej propozycji ofertę nie do odrzucenia. Może to właśnie Ty będziesz tym szczęśliwcem? Co więcej, na miejscu zasiądziesz w loży VIP podczas zawodów World Of Dance. Jest o co walczyć, prawda? W bilety na wydarzenie "Wytańczyć Ateny NMDF & World of Dance!" warto zaopatrzyć się już teraz, ponieważ termin zbliża się wielkimi krokami! Warsztaty taneczne z Michałem Kalcowskim odbędą się już 8. lutego w Warsztatowni Tańca w Warszawie. Sam Michał Kalcowski zaprasza na to wydarzenie za pośrednictwem swojego konta Instagram i przypomina fanom: "samo się nie zrobi"!

Jak wygrać bilet na NMDF Dance Convention Athens?

W tym roku NMDF Dance Convention odbywa się w Olympic Athletic Center of Athens. Marzysz, by w dniach od 12. do 15. marca pojawić się właśnie w Grecji? Masz szansę, by to marzenie zrealizować. Będzie Ci potrzebna duża dawka pozytywnej energii, talent, ciężka praca i... bilet na warsztaty. Po pierwsze, koniecznie musisz pojawić się na warsztatach 8. lutego o godzinie 13:30 w Warsztatowni Tańca w Warszawie. Na miejscu daj z siebie wszystko, a z pewnością Twoje starania zostaną zauważone. Rozgrzej się na warsztatach, a kolejno zaprezentuj jury swoje umiejętności. W komisji zasiądą goście specjalni, którzy wraz z prowadzącym Michałem Kalcowskim wybiorą zwycięzcę. Wybór z pewnością będzie trudny, gdyż do Grecji poleci tylko jeden uczestników. Udział w NMDF Dance Convention Athens wytańczyć mogą posiadacze biletów "Competition to Athens" oraz "VIP to Athens&Competition".

Jeśli gatunki taneczne, takie jak Hip Hop, New Age, R'n'B, Pop, Choreo Hip Hop są bliskie Twojemu sercu - to oferta skierowana do Ciebie. Warsztaty zapowiadają się bardzo ciekawie! Możesz liczyć w szczególności na oryginalną, bardzo energetyczną choreografię. Brzmi interesująco? Zatem nie zwlekaj i zarezerwuj wstęp na warsztaty poprzez stronę Empik Bilety. Być może od spełnienia marzeń dzieli Cię już tylko kilka kliknięć. Rozpocznij taneczną przygodę i 8. lutego spotkaj się z Michałem Kalcowskim w Warszawie.

Link do wydarzenia: https://empikbilety.pl/wydarzenie/wytanczyc-ateny-nmdf-world-of-dance-warsztaty-taneczne-z-michalem-kalcowskim/luty-2020

reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!