Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

HIP-HOP FEST - O.S.T.R. , Taco Hemingway, Hades, Otsochodzi, Fly High BreakDance School - jak odebrać bezpłatną kartę wstępu?

HIP-HOP FEST - O.S.T.R. , Taco Hemingway, Hades, Otsochodzi, Fly High BreakDance School - jak odebrać bezpłatną kartę wstępu?

reklama
4 grudnia br. o godz. 19.00 w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122, po raz pierwszy na Ursynowie odbędzie się wyjątkowy hip – hopowy koncert, podczas którego wystąpią:

O.S.T.R.
Taco Hemingway
Hades
Otsochodzi
Fly High BreakDance School

Bezpłatne karty wstępu na koncert będzie można zamówić poprzez zgłoszenie w formie emaila wysłanego na adres bilety.kultura@ursynow.pl - w tytule emaila należy wpisać HIP HOP oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby, która odbierze karty wstępu.

Zgłoszenia będą przyjmowane od 24 do 29 listopada.

W przypadku liczby zgłoszeń większej niż liczba dostępnych kart zostanie przeprowadzone losowanie. Wylosowane osoby zostaną zawiadomione emailem w dniu 30 listopada do godziny 16.00.

Jednej osobie przysługuje prawo do jednego zgłoszenia, na które przypadać będą dwie jednoosobowe karty wstępu.

Osoby, które otrzymają odpowiedź mailową będą mogły odebrać karty wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość w terminach podanych w przesłanej informacji.

Nieodebrane karty trafią ponownie do dystrybucji i będą dostępne w Urzędzie Dzielnicy 4 grudnia od godz. 8.15 do 16.00 w kolejności zgłoszeń oraz w Arenie Ursynów na pół godziny przed koncertem.

Informacja o liczbie nieodebranych kart wstępu zostanie wywieszona w Arenie.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama