Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

FAME MMA - jak wygląda gala walki?

FAME MMA - jak wygląda gala walki?

reklama
fb tt w msg wa tm em cp

FAME MMA cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem, tak ze strony samych uczestników, jak i widzów. Gale gromadzą w obiektach sportowych kilkutysięczną widownię, a nawet kilkanaście tysięcy widzów ogląda te zmagania on-line. Skąd taka popularność?

  1. Czym jest FAME MMA?
  2. Skąd popularność?

Czym jest FAME MMA?


FAME MMA to walka typu "freak fight". Określenie to obecnie odsyła do różnego rodzaju walk celebrytów, osób rozpoznawalnych, choć niekoniecznie tych z pierwszych stron gazet. Chodzi przede wszystkim o celebrytów, youtuberów, patostreamerów, którzy ze sportami walki nie są w żaden sposób na co dzień związani. Walki typu "freak fight" przyciągają coraz większą widownię, nie tylko w Polsce, między innymi przez udział konkretnych osób, które cieszą się pewnym zainteresowaniem i popularnością w określonych kręgach obiorców. Osoby pojawiające się na galach FAME MMA są związane z szeroko pojętym showbiznesem i cieszą się zainteresowaniem ze strony innych. Okazuje się, że walki z ich udziałem gwarantują właściwie 100% sprzedaż biletów oraz niemałe zainteresowanie widowni online. Nic więc dziwnego, że bukmacher chętnie sponsoruje tego typu gale, umożliwiając tym samym swoim graczom obstawianie wyników kolejnych starć.

Skąd popularność?

Popularność FAME MMA wynika z dwóch przyczyn. Popularne jakiś czas temu stało się zawodowe MMA, które jest zdecydowanie bardziej widowiskowe niż na przykład boks. Gwarantuje zmienne tempo walki, różnorodne chwyty i spektakularne ciosy. FAME MMA z kolei do tej wizualnej efektowności dołącza drugi element, jakim jest rozpoznawalność walczących postaci, przy jednoczesnej świadomości, że bardzo często wchodzą one do klatki po raz pierwszy w swoim życiu. Oczywiście poziom sportowy większości tego typu starć odbiega w znaczący sposób od zawodowstwa, natomiast nie o perfekcję wykonania ciosów tutaj chodzi, a o samą walkę między sławnymi i niejednokrotnie często znacznie bogatszymi od przeciętnego widza. Warto jednak zaznaczyć, że część uczestników na poważnie bierze udział w gali i przygotowuje się do niej w sposób profesjonalny. Gale cieszą się więc dużym zainteresowaniem ze strony widowni, jak i graczy zakładów bukmacherskich. W kontekście nadchodzącej szóstej już gali FAME MMA, która odbędzie się 28 marca 2020 roku w Częstochowie, wielu graczy czeka na specjalną ofertę zakładów. Dla naszych czytelników mamy więc specjalny lvbet kod promocyjny . Korzystając z niego, można liczyć na dodatkowe bonusy podczas obstawiania wyników częstochowskich starć.

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę