Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Darmowa wrotkarnia w Atrium Promenada

Darmowa wrotkarnia w Atrium Promenada

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Skorzystaj z wrotkarni w Atrium Promenada

W Atrium Promenada zapanuje wrotkowe szaleństwo! Na miłośników jazdy na rolkach i wrotkach w marcu czeka wrotkarnia z bezpłatną wypożyczalnią sprzętu. Stworzona specjalnie dla wrotkarzy i rolkarzy w centrum handlowym przestrzeń, dostępna będzie sześć dni w tygodniu oprócz niedziel. Każdy, kto chciałby podszkolić swoje umiejętności jazdy na wrotkach, może skorzystać z fachowej pomocy animatora bądź instruktora.

Wróciła moda na wrotki! Ten popularny w latach 80. sport przeżywa obecnie swój renesans. Dla fanów rolek i wrotek w Warszawie, Atrium Promenada stworzyło specjalną i bezpieczną przestrzeń do jazdy. Mogą z niej korzystać bezpłatnie przez cały miesiąc, w dniach 2-25 marca. Z myślą o nowicjuszach wydzielono odrębną strefę z bezpieczną nawierzchnią, pozwalającą na pewniejsze stawianie pierwszych kroków. Początkujący będą mogli zasięgnąć fachowych porad u profesjonalnego instruktora, a szusujący już rolkarze – poćwiczyć technikę płynnej jazdy pod okiem animatora.

Do dyspozycji zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy nie posiadają odpowiedniego sprzętu, będzie bezpłatna wypożyczalnia wrotek, kasków i ochraniaczy.

Wrotkarnia, zlokalizowane na poziomie +1 nad sklepem House, będzie czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-21:00.

Regulamin Wrotkarni: link
Źródło informacji: link
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę