Puk, puk! UWAGA!!! 📯📡🥁 Czy są tu dzieci? Mamy dla Was coś wyjątkowego. To darmowa książka, którą stworzyło zacne grono specjalistów - lekarzy, weterynarzy, psychologów, artystów i ludzi dobrej woli właśnie dla Was. Cudnymi ilustracjami opatrzyła ją Ewa Podleś. Wielkie podziękowania dla pani Agnieszki Frączek i Wydawnictwo Olesiejuk.
A o czym jest książeczka? O tym, o czym teraz często słyszymy i rozmawiamy, czego może się trochę boimy, o koronawirusie.
Książeczka w sposób prosty i przejrzysty, a przede wszystkim spokojny wyjaśnia dzieciom, czym są wirusy i jak się przed nimi ustrzec.
Proszę, przesyłajcie dalej. ❤️❤️❤️ Niech ta specjalna darmowa edycja dotrze do milionów dzieci w Polsce, a może i na całym świecie.
PDF pobierzecie tutaj: link
źródło informacji: fanpage Słówko do słówka. Książki dla dzieci