Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert na 30-lecie zespołu MECHANICY SHANTY - jak odebrać bezpłatną kartę wstępu?

Koncert na 30-lecie zespołu MECHANICY SHANTY - jak odebrać bezpłatną kartę wstępu?

reklama
Zapraszamy na koncert z okazji 30-lecia zespołu MECHANICY SHANTY. Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia br. o godz. 19.00 w Multikinie Ursynów przy al. KEN 60.

Mechanicy Shanty - polski zespół szantowy założony w 1985 r. na Harcerskich Warsztatach Kultury Marynistycznej w Gdyni wykonujący szanty i piosenki żeglarskie. W swoim repertuarze mają także utwory z pogranicza folku irlandzkiego, muzyki bluegrass, czy country.
Zespół zyskał duże uznanie wśród publiczności. Są laureatami większości festiwali pieśni żeglarskiej w Polsce (Shanties w Krakowie, Bałtyckiego Festiwalu Pieśni Morskiej w Gdyni, Świnoujskiego Wiatraka i wielu innych). Koncertowali w Finlandii, Holandii, Szwecji, Niemczech, USA.

Bezpłatne karty wstępu na koncert będzie można zamówić poprzez:
a) zgłoszenie w formie emaila wysłanego na adres bilety.kultura@ursynow.pl - w tytule emaila należy wpisać SHANTY oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby, która odbierze karty wstępu.
Zgłoszenia będą przyjmowane od 3 do 9 grudnia do godziny 15.00.

W przypadku liczby zgłoszeń większej niż liczba dostępnych kart zostanie przeprowadzone losowanie. Wylosowane osoby zostaną zawiadomione emailem w dniu 9 grudnia do godziny 17.00.
Jednej osobie przysługuje prawo do jednego zgłoszenia, na które przypadać będą dwie jednoosobowe karty wstępu.

Osoby, które otrzymają odpowiedź (email) będą mogły odebrać karty wstępu w Urzędzie Dzielnicy na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość w terminach podanych w przesłanej informacji.
Nieodebrane karty trafią ponownie do dystrybucji i będą dostępne w Urzędzie Dzielnicy 14 grudnia od godz. 8.15 do 18.00 w kolejności zgłoszeń oraz w Multikinie na pół godziny przed koncertem
Informacja o liczbie nieodebranych kart wstępu zostanie wywieszona w Multikinie.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama