Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Bukmacherzy umożliwiają założenie konta tymczasowego - co to oznacza?

Bukmacherzy umożliwiają założenie konta tymczasowego - co to oznacza?

reklama
U wielu bukmacherów internetowych istnieje możliwość założenia konta tymczasowego. Sprawdzamy, co warto wiedzieć o takim rodzaju konta.

Zakłady bukmacherskie drogą internetową cieszą się coraz większym powodzeniem wśród polskich graczy. Każdego roku powstaje kilku nowych bukmacherów internetowych, którzy legalnie mogą świadczyć swe usługi w Polsce. Dzięki temu zyskujemy coraz to większy dostęp do zakładów bukmacherskich. Jednak w celu obstawiania kuponów na wydarzenia sportowe i nie tylko konieczne jest posiadanie internetowego konta gracza. Niektórzy jednak bukmacherzy proponują konta tymczasowe.

Posiadanie konta to obowiązkowy wymóg!Wedle aktualnych przepisów jak i wewnętrznych regulaminów bukmacherów, każda osoba chcąca skorzystać z usług bukmachera musi posiadać konto internetowe. Jest to o tyle istotne, iż jest to jeden z warunków legalnych zakładów bukmacherskich. Aby założyć konto na danej stronie, musimy mieć przede wszystkim ukończone 18 lat. Osoby niepełnoletnie nie powinny uzyskać dostępu do oferty bukmachera. Samo założenie konta odbywa się na stronie poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. W zależności od bukmachera proces rejestracyjny może składać się z 2 czy 4 etapów. Na samym początku konieczne jest z reguły wpisanie adresu mailowego, hasła, numeru telefonu. Niezbędne jest jednak podanie wszystkich danych osobowych: imię i nazwisko, PESEL, numer dowodu, adres zamieszkania, data urodzenia, narodowość. Po wypełnieniu wszystkich pól w formularzu, na adres mailowy powinien przyjść link weryfikacyjny. Po jego kliknięciu bukmacher aktywuje nasze konto. U wielu bukmacherów od tego momentu można korzystać z oferty dzięki kontu tymczasowemu. Aktualną listę legalnych bukmacherów, spośród których wielu oferuje możliwość założenia takiego konta, znajdziesz na https://www.legalni-bukmacherzy-online.pl/bukmacherzy/.

Czym jest konto tymczasowe?Jak sama nazwa wskazuje, konto tymczasowe jest dostępne dla gracza jedynie przez wybrany czas. W zależności od polityki bukmachera może to być jeden, trzy miesiące, pół roku. Gracz w takim wypadku otrzymuje z reguły pełen dostęp do oferty bukmachera. Możemy zatem wpłacać pieniądze na konto, korzystać z promocji i bonusów, obstawiać zakłady wzajemne, jak i oglądać transmisje TV, o ile takowe znajdują się w ofercie. Należy sobie zdać jednak sprawę z kilku ograniczeń, które związane są z tymczasowym kontem. Przede wszystkim obowiązuje czas, kiedy konto będzie aktywne. Ponadto ustalane są z reguły limity na maksymalne depozyty czy wysokość wygranych u bukmachera. Poprzez konto tymczasowe można mieć ograniczony dostęp do programu lojalnościowego, aczkolwiek wszystko jest tutaj uzależnione od wewnętrznej polityki bukmachera. Z takim kontem wiąże się najistotniejsza sprawa. Każdy z graczy ma możliwość wpłacenia pieniędzy do bukmachera, jednak z konta tymczasowego niemożliwym jest ich wypłacanie. Niezbędna jest tutaj weryfikacja.

Jak przejść na konto stałe?Obowiązujące przepisy prawne zabraniają anonimowego obstawiania zakładów bukmacherskich w sieci. Dlatego też już podczas zakładania konta należy podać swoje dane osobowe. Jednak każdy bukmacher wymaga od nowego klienta weryfikacji podanych informacji. W związku z tym po otrzymaniu konta tymczasowego otrzymujemy czas na przesłanie firmie skanu lub zdjęcia swego dowodu osobistego. W ten oto sposób pracownicy bukmachera mogą porównać ze sobą informacje znajdujące się na dokumencie z tymi, które zostały przez nas wpisane w formularzu. Jeśli weryfikacja przejdzie pomyślnie, otrzymujemy wtedy pełen dostęp do konta, łącznie z wypłatami.

Dlaczego legalni bukmacherzy?W przypadku opisywanego konta tymczasowego skupiamy się jedynie na sytuacji dotyczącej legalnych bukmacherów w Polsce. Jest to o tyle ważne, iż korzystanie z zagranicznych stron, którym w Polsce nie wydano zezwolenia, może zakończyć się całkiem wysokimi karami finansowymi dla gracza. W związku z tym należy wybierać tylko tych bukmacherów, którzy mogą pochwalić się posiadaniem aktualnej licencji Ministerstwa Finansów.
Nadmierne obstawianie zakładów bukmacherskich może wiązać się z ryzykiem uzależnienia, więc grając należy zawsze zachowywać umiar. Hazard przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama