Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Darmowe przejazdy w Warszawie w weekendowe wieczory i noce

Darmowe przejazdy w Warszawie w weekendowe wieczory i noce

reklama
Pobierz darmową aplikację Heetch, użyj kodu promocyjnego i skorzystaj z 20 zł za darmo!

Heetch to francuska firma technologiczna, właściciel aplikacji mobilnej, która łączy pasażerów z prywatnymi kierowcami w Warszawie. W odróżnieniu od innych tego typu aplikacji, Heetch koncentruje się na życiu nocnym miasta - aplikacja jest dostępna od godziny 20 do 6 rano, tylko w piątki i soboty.

Przejazdy Heetch to przejazdy dla imprezowiczów, także i atmosfera w samochodzie jest podobna do tej z imprezy. Sympatyczni kierowcy, poczęstunek i woda w aucie, własna muzyka i przede wszystkim najlepsza cena - tym właśnie jest Heetch!

Aplikacja jest zupełnie darmowa, a obsługa bardzo prosta. Wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Play dla Androida czy App Store w przypadku iPhone i jechać! Wpisz adres odbioru lub potwierdź ten, w którym obecnie się znajdujesz, dodaj adres docelowy i... to tyle! Kierowca już do Ciebie jedzie!

Żadne opłaty Cię nie zaskoczą bo już wcześniej wiesz ile wyniesie kurs. Dzięki współpracy z portalem waw4free, na start dostajesz 20 zł na pierwszy przejazd (w praktyce masz dużą szansę na całkiem darmowy, pierwszy kurs)! Aby skorzystać z tej promocji w menu aplikacji wybierz płatności, dodaj kartę płatniczą (kod promocyjny działa tylko przy tej opcji płatności) i  wpisz kod: WAW4FREE 

A w standardzie też niewiele zapłacisz, więc nie trać czasu i nerwów na podróże komunikacją miejską. ;)

Uwaga! Z kodu można skorzystać tylko raz. Promocje nie łączą się, jeżeli wykorzystałaś/eś kod innego partnera, kod z waw4free nie zadziała.

Pobierz Heetch:

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama