Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Wyzwanie dla lokali gastronomicznych #17milionówGroszy

Wyzwanie dla lokali gastronomicznych #17milionówGroszy

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy Państwa do udziału w październikowej Kampanii Społecznej #17milionów, która ma na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa polskiego na temat mózgowego porażenia dziecięcego.

To już kolejny rok, kiedy Fundacja Kolorowy Świat organizuje w ramach Kampanii #17milionów wyzwanie dla lokali gastronomicznych/firm cateringowych #17milionówGroszy. Do zdobycia tytuł lokalu/cateringu na medal i – co najważniejsze – ogromna satysfakcja z pomagania tym najsłabszym. Poniżej przedstawiamy szczegóły i zachęcamy do dołączenia do tegorocznego Wyzwania #17milionówGroszy. Celem jest uzbieranie tytułowych #17milionówGroszy na rehabilitację dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Właściciele lokali gastronomicznych czy firm cateringowych z całej Polski sami wybierają formę udziału w wyzwaniu:
• przekazując 1% swojego zysku z października;
• wybierając konkretne danie czy zestaw z menu i promując je, a z każdego sprzedanego dania przekazując określoną przez siebie kwotę;
• przekazując zadeklarowaną w zgłoszeniu kwotę np. 1000 PLN.

Zgłoszeń można dokonywać do 24 września poprzez stronę wyzwania, gdzie również można znaleźć na bieżąco aktualizowaną listę lokali biorących udział w akcji.

Dla lokali/cateringów biorących udział w akcji to dodatkowy prestiż – otrzymają tytuł Lokalu/Cateringu na medal 2020
Biorąc udział w akcji wspierasz Fundację Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat z Łodzi – to prężnie rozwijającą się organizacja pożytku publicznego działająca w sferze ochrony zdrowia i edukacji. Od 2003 roku pomaga dzieciom z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi prowadząc: Niepubliczne Kolorowe Przedszkole, Szkołę, Wczesne Wspomaganie Rozwoju oraz NZOZ Kolorowy Ośrodek – Dzienny Oddział Rehabilitacji dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego. Od 2015 roku, corocznie w październiku Fundacja Kolorowy Świat zajmująca się na co dzień specjalistyczną opieką dzieci z MPD realizuje Ogólnopolską Kampanię Społeczną #17milionów mającą na celu zwiększanie świadomości polskiego społeczeństwa na temat mózgowego porażenia dziecięcego.

Dlaczego #17milionów – ponieważ już ponad 17 osób na całym świecie cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Dlaczego w październiku – ponieważ 6 października obchodzony jest Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego. Z tego też względu różnymi działaniami realizowanymi przez cały październik Fundacja Kolorowy Świat zwraca uwagę społeczeństwa na codzienne problemy osób cierpiących na mózgowe porażenie dziecięce oraz zwiększa świadomość Polaków na temat przyczyn MPD.
Zaspokój swój głód pomagania – zgłoś swój lokal już dziś.
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę