Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Kino z duszą 2020 - spotkania filmowe online

Kino z duszą 2020 - spotkania filmowe online

reklama
"Kino z duszą" to wyjątkowa inicjatywa kulturalna powstała w 2013 roku.
Tym razem, z powodu epidemii, zamiast kolejnej – ósmej edycji festiwalu, organizatorzy zapraszają na spotkania filmowe i projekcie, które w listopadzie i grudniu odbędą się w czterech miastach oraz w internecie.

Podczas spotkań filmowych zaprezentowane zostaną filmy, które cieszyły się szczególnym uznaniem dotychczasowych edycji festiwalu. Poznaj najlepsze dokumenty "Kina z duszą" o różnorodnej tematyce – od społecznej, poprzez historyczną, rodzinną.

Podczas „Kina z duszą” organizowane są także debaty, panele dyskusyjne, spotkania z reżyserami i filmowymi bohaterami. Każde takie spotkanie to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania ważnych problemów z dziedziny kultury, historii, życia społecznego czy religijnego. I tym razem spotkamy się z twórcami filmów "z duszą" i poznamy Inspiracje obrazów docenionych w poprzednich edycjach festiwalu.

"Kino z duszą" to przedsięwzięcie o charakterze non-profit. Dostęp do projekcji filmowych i spotkań z twórcami jest całkowicie bezpłatny.

Wszystkie filmy dokumentalne będą dostępne na stronie internetowej "Kina z duszą" od 6 listopada. Aby uzyskać dostęp do bazy filmów, wystarczy wysłać zgłoszenie przez formularz >> link
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama