Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

XIV Świąteczny Koncert SGH - osobno, ale RAZEM!

XIV Świąteczny Koncert SGH - osobno, ale RAZEM!

reklama
XIV Świąteczny Koncert SGH nadchodzi! Podczas dotychczasowych edycji zebrano ponad 300 000 zł i obecnie jest to jedna z największych studenckich akcji charytatywnych w Polsce. W tym roku Świąteczny Koncert SGH wspiera Fundację “Dajemy Dzieciom Siłę”, która dąży do tego, żeby wszystkie dzieci miały bezpieczne i szczęśliwe dzieciństwo. Oprócz wielkiego koncertu 15 grudnia już teraz trwają akcje towarzyszące - licytacje charytatywnych kolacji z gwiazdami oraz aukcje wyjątkowych przedmiotów: zdobyć można na nich autografy gwiazd, przeróżne bilety, upominki dla bliskich i wiele więcej!

Niezwykły Koncert
Świąteczny Koncert SGH co roku gromadzi około 2 tysięcy osób - zarówno studentów, jak i przedstawicieli każdego pokolenia. Jednak rok 2020 umożliwia coś więcej - w tym roku każdy może wziąć w nim udział niezależnie czy mieszka w Warszawie, w Ostaszowie czy Sri Dźajawardanapura Kotte, ponieważ Koncert będzie transmitowany online! Odbędzie się on 15 grudnia o 20:00, kiedy to każdy przy gorącej herbacie z miodem, goździkami i pomarańczą w świątecznym swetrze (ew. w piżamie!) będzie mógł śpiewać ukochane Last Christmas. Na scenie wystąpią utalentowani artyści z warszawskich uczelni, którzy zachwycą ciekawymi aranżacjami świątecznych światowych przebojów. W tym wyjątkowym czasie przyświecać będzie nam tegoroczne hasło przewodnie: osobno, ale RAZEM!

e-kolacja
We wcześniejszych edycjach odbywały się licytacje kolacji ze znanymi osobowościami, ale czy będzie możliwe to w czasach pandemii? Dla nas niemożliwe nie istnieje! Oferujemy możliwość wylicytowania na stronie Charytatywni Allegro kolacji wirtualnej m.in. z Wojciechem Mannem, Andrzej Grabowskim czy Robertem Janowskim. Z kolei w aukcji wyjątkowych przedmiotów „pod młotek” trafi krawat Aleksandra Kwaśniewskiego, płyta z autografem Kayah, plakat z autografem Ralpha Kamińskiego. A to nie wszystko- znaleźć można również bilety, kubki, obrazy i mnóstwo innych niesamowitych przedmiotów!

Fundacja
Cały przychód z licytacji oraz ten zebrany podczas Koncertu zostanie przekazany na rzecz Fundacji „Dajemy dzieciom siłę”. Jest to największa w Polsce organizacja pozarządowa, która chroni dzieci przed krzywdzeniem i pomaga tym, które doświadczyły przemocy psychicznej, fizycznej i wykorzystywania seksualnego oraz wspiera rodziców i opiekunów w rozwijaniu kompetencji rodzicielskich i wychowawczych.   

Zapraszamy do wspólnego oglądania!

Szczegóły dotyczące koncertu znajdziesz tutaj.

Więcej informacji:
WWW: swiatecznie.org
Facebook: facebook.com/swiatecznesgh
Instagram: instagram.com/swiateczny_koncert_sgh
YouTube: youtube.com/user/SwiatecznyKoncertSGH
Fundacja “Dajemy dzieciom siłę”: fdds.pl/co-robimy/
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama