Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Z kim organizować świetne eventy w Warszawie?

Z kim organizować świetne eventy w Warszawie?

reklama
   udostępnij tweetnij wykop

W gąszczu wielu firm mieniących się agencjami eventowymi, bardzo ciężko znaleźć dziś te, które rzeczywiście mogą z pełną odpowiedzialnością tak się nazywać. Najlepsze działalności z tej branży odznaczają się doświadczeniem, bogatą ofertą i długą listą zadowolonych klientów. Naturalnie najwięcej firm z branży organizacji wydarzeń znajduje się w Warszawie, a tu liderem od kilku lat pozostaje już Argentum Event. Co sprawia, że firma ta utrzymuje się na szczycie od tak dawna? Dlaczego klienci jej ufają?

Ile klientów tyle ofert

Argentum znane jest z tego, że każdego klienta traktuje mocno indywidualnie i choć ma bogatą ofertę możliwych do zorganizowania wydarzeń, to klient ma tu sporą dowolność w kreatywności i modyfikacji już wymyślonych przez agencję pomysłów. Ta topowa agencja eventowa z Warszawy zorganizuje nam wyjazdy integracyjne, pikniki firmowe, imprezy tematyczne czy wydarzenia związane z team-buildingiem (budowaniem zespołu). To jednak nie koniec. Możemy liczyć także na wsparcie przy konferencjach i kongresach, obsługach targów i szkoleniach dla pracowników. Wszystko odbywa się oczywiście pod czujnym okiem specjalistów z danej dziedziny i przy zapewnieniu odpowiedniego zaplecza. Dzięki bogatej bazie kontaktów, własnym zapleczu technicznym i wyrobionej marce, Argentum śmiało zaliczyć można do najsprawniej działających firm w branży eventowej w Warszawie.

Pełen profesjonalizm, lata doświadczenia

Kilkanaście lat w tym biznesie (agencja powstała w 2009 roku) pozwoliło tej firmie zdobyć doświadczenie, którego nie da się zdobyć w kilka miesięcy, jak próbują sprzedać to dużo młodsze, raczkujące agencje. Przy organizacji warsztatów kulinarnych online, firma zapewni odpowiedniego szefa kuchni, pomieszczenie, całe zaplecze związane z połączeniem i produkty dowiezie klientom pod dom. W przypadku obsługi sal kongresowych, ta doświadczona firma zapewni odpowiedni sprzęt, techników, hostessy a nawet animatorów. Wszystko jest kwestią woli klienta i porozumienia się na temat oczekiwań w ramach wydarzenia.

Coraz modniejsze eventy online również nie uszły uwadze Argentum. Firma ma już bogatą ofertę wydarzeń organizowanych za pośrednictwem łącza Internetowego i stale ją powiększa.

Marka i bezpieczeństwo

Argentum to renomowana firma eventowa w Polsce, która znana jest większości największym podmiotom w tym kraju. 12-letnie doświadczenie, cała masa wykonanych zleceń i wydłużająca się każdego tygodnia lista zadowolonych klientów to najlepsza wizytówka agencji. Jest to także zasługa zabezpieczeń, jakie swoim klientom zapewnia firma w razie współpracy, np. Argentum posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki wraz ze wszystkimi gwarancjami ubezpieczeniowymi. Wszystko odbywa zgodnie z wszelkimi przepisami i z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

W trudnym czasie pandemii firma nie pozostała w tyle i wszelkie procedury organizacyjne przeprowadza zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników.

Dlatego właśnie Argentum Event to lider na rynku stołecznym.

reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę