Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

#Academy_Smolna - bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorców

#Academy_Smolna - bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorców

reklama
fb tt w msg wa tm em cp
Urząd m.st. Warszawy z radością informuje, że w tym roku realizowana będzie kolejna edycja programu doradczego Academy_Smolna#2021! Na zainteresowanych czekają konsultacje prawne, księgowe i biznesowe również w prostej i przyjemnej wersji online, bo wiemy, że czas w biznesie ma znaczenie!

Wykorzystaj pojawiające się możliwości na rozwój swojej firmy bez wychodzenia z domu! Nie zwlekaj też z zapisami! – miejsca znikają bardzo szybko, więc już dziś umów się na najbliższy termin.

Program Academy_Smolna to trwała i systemowa oferta Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Edycja 2021 realizowana jest przez Startup Academy.

W ramach programu od marca do grudnia 2021 roku zrealizowane zostanie 680 godzin konsultacji z ekspertami. Osoby zainteresowane założeniem własnej działalności oraz początkujący przedsiębiorcy zainteresowani rozwojem firmy mogą skorzystać z bezpłatnej oferty indywidualnego doradztwa z ekspertami Startup Academy tj. Michał Misztal, Paulina Ślisz-Sandecka, Jędrzej Kozioł, Aleksandra Nowak-Grombka, Konrad Kaczmarczyk, Dominika Kolmaga, Łukasz Siemieniuk, Justyna Ratajczak, Mariusz Turski, Jacek Aleksandrowicz i Tomasz Karwowski.

Uwaga: Każdy uczestnik może skorzystać maksymalnie z 2 godz. doradztwa danego rodzaju.

Jak zapisać się na spotkanie z doradcą;
1. Wejdź na tę stronę >> link
2. Wybierz rodzaj doradztwa, z którego chcesz skorzystać
3. Wybierz dostępny termin, który chcesz zarezerwować
4. Wpisz swoje dane oraz zostaw notatkę, w której w kilku słowach napisz jakie kwestie chcesz omówić w czasie spotkania.
5. Zatwierdź – w odpowiedzi otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji oraz linkiem, pod którym odbędzie się spotkanie online. Dzień przed konsultacjami otrzymasz przypomnienie. Pamiętaj! Jeśli nie możesz się pojawić – anuluj rezerwację – w otrzymanym mailu będzie odpowiedni odnośnik do tego celu, a jeśli nie możesz go odszukać maila napisz na kontakt@startupacademy.pl

Jeśli potrzebujesz wsparcia i szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego biznesu, to doradztwo w #Academy_Smolna#2021 jest właśnie dla Ciebie. Porozmawiaj z doświadczonym mentorem lub doradcą i zadaj najważniejsze pytania dla Twojego biznesu!!

Program Academy_Smolna#2021 finansowany jest z budżetu m.st. Warszawy.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę