Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Sprzęty Kernau za złotówkę, -70% lub -50%. Kupuj taniej w Max Kuchnie

Sprzęty Kernau za złotówkę, -70% lub -50%. Kupuj taniej w Max Kuchnie

reklama

Jak AGD polskiej marki Kernau kupować taniej? W zestawie! W najnowszej promocji Max Kuchnie sprzęty do kuchni możesz zgarnąć już za złotówkę. Dowiedz się, jak skorzystać z oferty rabatowej.

Kup taniej w zestawie – superoferta w Max Kuchnie

Sieć Max Kuchnie tworzy już ponad 300 studiów kuchennych zlokalizowanych w całej Polsce. W każdym z nich możemy skorzystać z nowej akcji rabatowej, w której otrzymujemy ekstrazniżki przy zakupie urządzeń w zestawie. Wybierać możemy spośród kompletów stworzonych w trzech opcjach: 5+1, 4+1, 3+1. Im więcej produktów w zestawie, tym większy rabat, ale i większa oszczędność czasu. Nie musimy go już poświęcać na samodzielne poszukiwanie niezbędnych w naszej kuchni sprzętów. Przygotowane przez specjalistów AGD z Max Kuchnie gotowe zestawy już na nas czekają.

Sprzęty kuchenne Kernau w zestawach 5+1, 4+1, 3+1 – ile można zyskać?

Wysokość przysługującego nam rabatu jest zależna od liczby sprzętów wchodzących w skład zestawu AGD marki Kernau, na który się zdecydujemy. Jakich zniżek możemy się spodziewać?

AGD Kernau 5+1

Promocja Kernau 5+1

Najwyższą zniżką premiowany jest zakup w Max Kuchnie dowolnego zestawu składającego się z 6 sprzętów marki Kernau. Najtańszy z produktów otrzymujemy za złotówkę. Dokładnie 1 zł zapłacimy na przykład za kuchenkę mikrofalową czy zlewozmywak z granitu. Dodatkowo standardową gwarancję na znajdujące się w komplecie urządzenia możemy bezpłatnie przedłużyć do 5 lat.

Kernau 4+1 w Max Kuchnie

Promocja Kernau 4+1

Urządzenia marki Kernau z rabatem 70% możemy kupić, wybierając w Max Kuchnie zestawy składające się z pięciu sprzętów. Tu również mamy możliwość uzyskania przedłużonej do 5 lat gwarancji.

Komplety Kernau 3+1

Promocja Kernau 3+1

Z rabatem 50% kupimy najtańszy produkt Kernau w zestawie złożonym z czterech urządzeń. W zależności od tego, na który zestaw 3+1 się zdecydujemy, połowę ceny zapłacimy na przykład za okap do zabudowy, okap kominowy czy płytę gazową. Kolejnym benefitem jest 5-letnia gwarancja udzielana na wszystkie sprzęty.

Kernau i Max Kuchnie – współpraca dwóch polskich marek

Sprzęty marki Kernau w ofercie Max Kuchnie obecne są od samego początku. Urządzenia polskiego producenta wyróżnia funkcjonalność, trwałość, łatwa obsługa i wysokiej klasy design. Ich niezawodność potwierdza udzielana na większość asortymentu co najmniej 5-letnia gwarancja. Z kolei o zaufaniu, jakim markę Kernau darzą konsumenci, świadczą takie wyróżnienia jak: „Polska Dobra Marka 2020” i „Dobra Marka 2020. Jakość – Renoma - Zaufanie”.

Urządź całą kuchnię w jednym miejscu

Udając się do dowolnego studia Max Kuchnie, otrzymujesz pełne wsparcie przy aranżowaniu nowej kuchni. Możesz zlecić tu wykonanie projektu mebli kuchennych na wymiar oraz jego realizację, kupić sprzęt AGD, ale i zamówić materiały wykończeniowe, elementy dekoracyjne, oświetlenie czy najdrobniejsze akcesoria kuchenne. Odwiedzając wybrany salon Max Kuchnie, masz więc szansę urządzić całą kuchnię w jednym miejscu.

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama