Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Bukmacherzy. Typowanie zakładów bukmacherskich

Bukmacherzy. Typowanie zakładów bukmacherskich

reklama
Jak wygląda obstawianie u bukmachera? Czy jest to w ogóle legalne, a także jak to robić? Takie pytania często przewijają się wśród fanów sportu. Przyjrzeliśmy się bliżej tematyce zakładów bukmacherskich. Jeżeli chcesz wiedzieć wszystko o tego typu rozrywce, to poniższy tekst rozwieje Twoje wątpliwości na temat bukmacherów.

Obstawianie u bukmacherów - kiedy jest to legalne?Od 2017 roku, kiedy to została znowelizowana Ustawa Hazardowa, w naszym kraju nastąpiła istna rewolucja u bukmacherów. To właśnie wtedy wiele bardzo dużych firm musiało opuścić polski rynek, ponieważ nie spełniały one bardziej rygorystycznych wymogów. Dzięki wprowadzeniu tego aktu, naprawdę łatwo sprawdzić, czy dany bukmacher działa legalnie, czy też nie. Kiedy obstawianie jest zatem legalne?

Wystarczy, że każdy zainteresowany obstawianiem wybierze firmę, która spełniła wszystkie wymogi narzucone przez Ministerstwo Finansów. Żeby otrzymać w Polsce licencję, a więc pozwolenie na organizowanie zakładów bukmacherskich należy przede wszystkim posiadać siedzibę firmy w naszym kraju. Do tego dochodzą również sprawy podatkowe. Każdy bukmacher musi rozliczać się w naszym kraju. Ponadto - jeżeli zakłady są przyjmowane przez Internet, to witryna musi być całkowicie w języku polskim. To oczywiście nie wszystkie warunki, jednakże można powiedzieć, że najważniejsze i najtrudniejsze do zrealizowania.

Jak znaleźć bukmachera z licencją?Jeżeli interesujesz się rozpoczęciem gry u bukmachera, to dobrze jest poznać wszystkie firmy oferujące wnoszenie zakładów. Taką możliwość daje chociażby strona bukmacherzy - bet.pl. Znajdziesz tam pełną listę wszystkich zakładów bukmacherskich z licencją. Każdy z bukmacherów jest tam krótko opisany - podane są chociażby promocje startowe, jak i podstawowe informacje o konkretnych firmach i ich stronach. Nie brakuje również kodów promocyjnych, dzięki którym otrzymasz dodatkowe bonusy. Jeśli formalności już za nami, to nadszedł czas na konkrety, czyli jak obstawiać zakłady?

Typowanie zakładów u bukmachera - początkiZatem co zrobić, żeby rozpocząć grę u bukmacherów? Na samym początku dobrze jest żebyś przemyślał wybór odpowiedniej firmy. Warto zwrócić uwagę na oferowane dyscypliny sportowe, bonusy i ich warunki obrotu. Być może te aspekty zdecydują o Twojej decyzji. Następnie należy przejść przez proces rejestracji. Tam musisz podać dane osobowe, a także stworzyć konto, czyli podać login i hasło. Po weryfikacji formularza bukmacher prześle Ci link aktywacyjny do logowania. Od tego momentu można rozpocząć już obstawianie zakładów. Nie można zapomnieć jeszcze o wpłacie depozytu, a także wyboru kilku spotkań. Najlepiej z takich dyscyplin, o których masz największe pojęcie.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama