Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Muzeum Woli

Muzeum Woli

reklama
📌 adres: ul. Srebrna 12 (pokaż na mapie)

💻 www: muzeumwoli.muzeumwarszawy.pl
Muzeum Woli
Oddział Muzeum Warszawy
Tu historia Woli łączy się ze współczesnością i jej wyzwaniami. Pracujemy w oparciu o problemowe wystawy czasowe i działania edukacyjne.

Muzeum Woli, oddział Muzeum Warszawy, otwiera się po modernizacji. W swojej nowej odsłonie będzie miejscem, w którym historia dzielnicy łączy się ze współczesnością i jej wyzwaniami. W założeniach programowych muzeum będzie pracować w oparciu o problemowe wystawy czasowe oraz działania towarzyszące, włączające różne dyscypliny.
Muzeum przywraca pamięć o ludziach, miejscach i wydarzeniach kształtujących wygląd i tożsamość Woli, ale też bada i odpowiada na dynamiczne procesy zachodzące w dzielnicy. Chcemy wspólnie odpowiedzieć na pytanie, czym jest współczesna lokalność.
Dla Muzeum Woli ważni są mieszkańcy dzielnicy i szerzej stolicy. Wspieramy budowanie wspólnot sąsiedzkich i dzielnicowych. To miejsce, w którym lokalność określają seniorzy, dzieci i młodzież, obcokrajowcy i nowi mieszkańcy Warszawy.

Godziny otwarcia:
wtorek, środa, piątek, niedziela 11:00 – 18:00
czwartek, sobota 11:00 – 20:00

Ceny biletów:
Zwiedzanie wystawy stałej Gabinetu Wolskiego jest bezpłatne.

Wystawa czasowa:
bilet normalny 7 zł
bilet ulgowy 5 zł

W czwartki wstęp bezpłatny.

[Uwaga! Sugerujemy, aby przed wizytą potwierdzić w placówce godziny i dni otwarcia, zwłaszcza w dni świąteczne, długie weekendy itp.]

 zgłoś błąd/zmianę

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama