Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Otwarcie Stacji - Koncert: Gaba Kulka

Otwarcie Stacji - Koncert: Gaba Kulka
📅 Data: sobota, 13 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stacja Mercedes - róg Al. 3 Maja i ul. Kruczkowskiego (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Już 13 czerwca zapraszamy na rozpoczęcie trzeciego sezonu w Stacji Mercedes. Miejski charakter – w nowoczesnym wydaniu. Bogata oferta wydarzeń motoryzacyjnych, rozrywkowych i kulturalnych. Ciekawe brzmienia w kameralnej odsłonie. Do tego wyjątkowy klimat miejsca, w parkowym otoczeniu kultowej dzielnicy Warszawy. Tak zapowiada się lato w Stacji. Tegoroczny motyw przewodni to przyszłość i będzie do niej nawiązywał zarówno design miejsca, jak i harmonogram wydarzeń. Warto sprawdzić.

Trzecią edycję Stacji zainauguruje koncert Gabriela Kulka, wyjątkowej artystki, która śpiewa, pisze piosenki i gra na fortepianie. Jej muzyka to progresywny pop: pstrokata mieszanka gatunków, od fortepianowego rocka, przez jazz, po weillowski kabaret.

Gaba za swoją twórczość otrzymała wiele nagród i wyróżnień, a wśród nich były: Fryderyk (Najlepsza wokalistka 2009), Mateusz Programu Trzeciego Polskiego Radia, główna nagroda Transvocale we Frankfurcie oraz nominacja do Paszportu Polityki.

Koncert w Stacji rozpocznie się o 20:00 i będzie jednym z ostatnich występów artystki w ramach trasy The Escapist, związanej z jej najnowszym studyjnym albumem, który ukazał się we wrześniu 2014 roku.
Jak „Wielkie wrażenie” będzie brzmiało z letniej sceny Stacji Mercedes – o tym przekonamy się już 13 czerwca. Nie może was zabraknąć!

Zapraszamy serdecznie na rozpoczęcie sezonu letniego w Stacji!
Wstęp wolny!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama