Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Koncert charytatywny Światło nadziei - ILLARIA

Koncert charytatywny Światło nadziei - ILLARIA

reklama
📅 Data: poniedziałek, 12 grudnia 2022

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Łowicka 21, Centrum Łowicka (pokaż na mapie)

💲 Podczas wydarzenia prowadzona jest zrzutka za udział
   udostępnij tweetnij wykop


„Światło nadziei”
Podczas koncertu odbędzie się zbiórka na rzecz zakupu generatora prądu dla Regionalnego Ośrodka Klinicznego Rehabilitacji Medycznej i Pomocy Paliatywnej dla Dzieci „Hipokrates” w Charkowie w Ukrainie. Dzieci z chorobami wrodzonymi i neurologicznymi od urodzenia do 18 roku życia są objęte leczeniem, opieką paliatywną i rehabilitacją medyczną w Centrum. Obecnie ponad 4000 dzieci w Obwodzie Charkowskim wymaga opieki paliatywnej, niektóre z nich potrzebują wsparcia tlenowego, ale ze względu na ciągłe przerwy w dostawie prądu większość z nich nie ma możliwości korzystania z usług ośrodka. Na terenie ośrodka na stałe mieszka 20 sierot i 40 pracowników. Niestety teraz, podczas agresywnych działań militarnych ze strony Rosji, częstych ostrzałów, ataków rakietowych, dzieci i personel medyczny zmuszeni są ukrywać się w schronach przeciwbombowych w ciemności i zimnie. Życie tych krytycznie chorych dzieci zależy od niezawodnej i ciągłej pracy sprzętu medycznego. Aby zapewnić sprawne działanie sprzętu medycznego i chronić pacjentów podczas nagłych przerw w dostawie prądu, centrum desperacko potrzebuje potężnego generatora diesla. Taki generator jest drogi i prawie nie można go kupić na Ukrainie. Dlatego ILLARIA organizuje koncerty i dobrowolne zbiórki na zakup generatora i jego dostawę na Ukrainę. Dołącz i daj dzieciom nadzieję na światło i życie!

ILLARIA (Ukraina) - piosenkarka, gwiazda ukraińskiej estrady, niezwykła osobowość artystyczna, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna, pedagog wokalny, założycielka i wykładowczyni Szkoły Mistrzostwa Wokalnego „Illaria” oraz pedagog Akademii Muzycznej w Kijowie im. R. Gliera. Na Ukrainie ILLARIA znana jest ze swojego mistycznego wizerunku, oryginalnego repertuaru i zmysłowego mocnego głosu, którego zakres sięga trzech oktaw. Styl wykonania ILLARII wyróżnia się wysoką emocjonalnością i eklektyzmem, a jej wyjątkowa jakość głosu niesie w sobie zarówno archaiczną energię ziemi, jak i kosmiczne, ultradźwiękowe wibracje. Estetyka etniczna i nowoczesne trendy muzyczne są delikatnie mieszane w twórczości wokalistki i kompozytorki. W swoich pieśniach i występach ILLARIA łączy motywy ludowe ze współczesną światową stylistyką. Ze względu na zamiłowanie do ukraińskich tekstów i piosenek ludowych nazywana jest często "duszą kraju". ILLARIA wydała 5 albumów studyjnych, miała występy w wielu krajach na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Grecji, Polsce, Kanadzie, Kazachstanie, Libanie. Brała także udział w ukraińskim programie telewizyjnym "Voice", a także w krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. ILLARIA zdobyła kilka krajowych nagród, m.in. tytuł „Piosenkarka Roku” w ramach Narodowej Nagrody "Ulubieńcy sukcesu" oraz nagrodę Ministerstwa Kultury Ukrainy za osobisty wkład w kulturę. Piosenkarka była członkiem Krajowego Jury zarówno Konkursu Piosenki Eurowizji, jak i Konkursu Piosenki Eurowizji JUNIOR, a także wielu innych krajowych i międzynarodowych festiwali.
ILLARIA jest menadżerką i nauczycielką śpiewu reprezentantki Ukrainy w Konkursie Eurowizja Junior 2022 w Erywaniu Zlaty Dziunki.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę