Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Krok po kroczku... idą święta

Krok po kroczku... idą święta

reklama
📅 Data: sobota, 10 grudnia 2022

⌚ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Białołęcki Ośrodek Sportu, ul. Strumykowa 21 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Chcemy wprowadzić Was w świąteczną atmosferę, dlatego tradycyjnie zapraszamy na coroczny bożonarodzeniowy event – tym razem w nowej odsłonie.

Centralnym punktem będzie pięknie przystrojona choinka. To wokół niej ustawiony będzie jarmark świąteczny i stoiska warsztatowe. Ale nie będzie to jedyna choinka. Mniejsze drzewka – 190 będą czekać na Was i ozdobią Wasze domy. Aby je zdobyć wystarczy wypełnić formularz ( >> link ) i liczyć, że szczęście będzie Wam sprzyjać podczas losowania. Wcześniej zapoznajcie się z regulaminem ( >> link ).

Kolędy to nieodłączny element nadchodzących świąt. Na scenie głównej nasi „kolędnicy” zaśpiewają dla Was najpiękniejsze polskie pastorałki i międzynarodowe utwory świąteczne. Nie zabraknie też innych atrakcji, w tym tych dedykowanych dzieciom. Wiemy z poprzednich edycji jak lubicie przygotowywać i ozdabiać pierniczki, dekorować bombki i robić różne ozdoby choinkowe. O twórczy klimat zadbają świąteczni animatorzy podczas warsztatów (godz. 13-16).

Te wyjątkowe chwile uwiecznicie na stacji Świętego Mikołaja. W fotobudce będziecie mieli okazję tworzyć wspaniałe świąteczne wspomnienia. Podpowiadamy, że warto zabrać ze sobą akcesoria świąteczne: mikołajowe czapeczki, rogi reniferów, uszka elfów.

Jarmark bożonarodzeniowy i foodtrucki
Tradycyjnie też będzie można skosztować barszczu, herbaty i czekolady. Dla łasuchów przygotowaliśmy świąteczne lizaki w kształcie mikołajowej laski. Ale to nie koniec smacznych atrakcji. W tym roku, w weekend 10-11 grudnia będziecie mogli posmakować produktów świątecznych z różnych regionów podczas bożonarodzeniowego jarmarku. Będzie też możliwość nabycia rękodzieła artystycznego. Może znajdziecie tam upominki do świątecznych paczek dla swoich najbliższych.

Na scenie (10 grudnia)
13.00 Powitanie
13.10 Świąteczna podróż muzyczna z Ulą Pakuła
13.30 Animacje świąteczne
13.45 Przedstawienie teatralne
14.30 Świąteczna podróż muzyczna z Ulą Pakuła cz. 2
15.00 Animacje świąteczne
15.30 Konkursy świąteczne
16.00 Pokaz iluzji
16.30 Koncert kolęd
18.00 Życzenia świąteczne

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Białołęka lub w kategoriach: dla dzieci impreza koncert targi teatr warsztaty inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę