Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Wielki finał roztańczonej trasy Virtual Dancer w Atrium Targówek

Wielki finał roztańczonej trasy Virtual Dancer w Atrium Targówek

reklama
📅 Data rozpoczęcia: poniedziałek, 05 grudnia 2022

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📅 Data zakończenia: sobota, 10 grudnia 2022

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, Atrium Targówek, ul. Głębocka 15 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Energetyzująca zabawa, dziesiątki układów tanecznych do największych hitów muzycznych i do tego rytmiczna choreografia – przed nami roztańczony tydzień w Atrium Targówek! Ostatnim punktem na trasie największego tanecznego maratonu Virtual Dancer, jest warszawska galeria na Targówku. To tutaj w dniach 5-10 grudnia odbędą się emocjonujące rozgrywki, a towarzyszyć im będzie wiele atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. Na wielki finał imprezy, w sobotę, zaplanowano spotkania na żywo z influencerami znanymi z TikTok’a.

Przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku, z myślą o pasjonatach tańca w warszawskiej galerii staną małe strefy Virtual Dancer z kioskami tanecznymi i grą Just Dance, challengami i konkursami. Do wygrania będą cenne nagrody rzeczowe i pieniężne. W sobotę z kolei strefy weekendowe powiększone zostaną o scenę, a główną atrakcją będzie możliwość spotkania popularnych twórców z platformy Tik-Tok – Julią Żugaj, Ewą Poncyliusz, Wiciem i Dominikiem Rupińskim. W strefie meet&greet każdy będzie mógł spotkać się z idolem, zrobić sobie z nim zdjęcie, nagrać wspólnego TikTok’a, wziąć autograf czy zadać mu kilka pytań.

W ramach tygodniowego eventu odbędą się taneczne mistrzostwa miast w realu oraz mistrzostwa Polski w warunkach wirtualnych. Rozgrywki offline wyłonią zwycięzców z Warszawy, którzy następnie wezmą udział w weekendowych rywalizacjach z TikTokowymi idolami. Część online to rywalizacja, w której udział może wziąć każdy, a wygrywa ten, kto zdobędzie największą ilość polubień społeczności w ramach platformy TikTok.

Virtual Dancer to taneczne road show, w ramach którego, w największych miastach w Polsce, odbywają się turnieje w oparciu o grę Just Dance, polegającą na jak najwierniejszym odwzorowaniu ruchów z teledysków popularnych piosenek. Wydarzenie skupia nie tylko miłośników tańca, ale także użytkowników globalnej platformy rozrywkowej tik-tok. W tym roku przystankami ogólnopolskich rozrywek w ramach festiwalu stały się centra należące do Atrium, będącego partnerem wydarzenia.

Rozgrywki w Atrium Targówek odbywać się będą od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00-20:00, spotkanie z infuencerami w sobotę w godz. 10:00-18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Targówek lub w kategoriach: dla dzieci impreza spotkanie inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę