Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Kraina Wesołych Świąt – moc świątecznych atrakcji

Kraina Wesołych Świąt – moc świątecznych atrakcji

reklama
📅 Data rozpoczęcia: piątek, 02 grudnia 2022

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 11 grudnia 2022

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Westfield Arkadia, al. Jana Pawła II 82 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Z okazji nadchodzących Świąt Westfield Arkadia przygotowała wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Przed centrum handlowym stanęło 400-metrowe lodowisko [wejście płatne], a najbliższe otoczenie ozdobiono specjalnymi dekoracjami i iluminacjami świetlnymi. Z kolei wewnątrz centrum na klientów czeka Kraina Wesołych Świąt z warsztatami, koncertami, teatrzykami dla dzieci oraz możliwością spotkania Świętego Mikołaja.

Od piątku, 2 grudnia do niedzieli, 11 grudnia na wszystkich klientów Westfield Arkadia czeka wyjątkowe miejsce – Kraina Wesołych Świąt. W zależności od pory dnia w przestrzeni eventowej odbywają się różne atrakcje. Na wszystkich chętnych czekają m.in. teatrzyki dla dzieci, świąteczne gry i zabawy czy koncerty na żywo. Będzie też możliwość wzięcia udziału w warsztatach, m.in. dekorowania pierników, tworzenia eko ozdób, kartek świątecznych metodą scrapbookingu, kolaży i stoików, a także origami, makram, świec czy wieńców świątecznych na drzwi lub stół. To niewątpliwa okazja do stworzenia ozdób i prezentów DIY dla najbliższych.

-----

Spotkanie ze Świętym Mikołajem to niezapomniana chwila dla każdego dziecka. Będzie to także okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia, dzięki czemu magia tych Świąt i piękne wspomnienia zostaną z Wami na zawsze.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem
2 i 9 grudnia, 15:00-18:00
3, 10, 11 grudnia, 12:00-18:00
6 grudnia, 12:00-19:00

-----

W specjalnie przygotowanej skrzynce na listy wszystkie dzieci będą mogły zostawić swój list skierowany do Świętego Mikołaja i co najważniejsze… każde dziecko, na początku 2023 roku, otrzyma na niego odpowiedź od dobrze znanego Pana w czerwonej czapce.

Poczta Świętego Mikołaja
2-11 grudnia
11:00-19:00
*z wyłączeniem niedzieli 4 grudnia

-----

W Krainie Wesołych Świąt nie zabraknie także muzycznych występów na żywo! Na scenie wystąpią artyści, którzy zadbają, by wszystkim odwiedzającym udzielił się świąteczny nastrój.

Świąteczne koncerty na żywo
2 i 3 grudnia, 18:30-19:30 - Justine Berg trio
9 grudnia, 18:30-19:30 - Klaudia Borczyk
10 i 11 grudnia, 18:30-19:30 - Unemployed Lovers

-----

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy także teatrzyki świąteczne. Na scenie wystąpią rożne grupy teatralne i zaprezentują swoje przedstawienia, m.in. „Pomocnik św. Mikołaja” (teatr lalek) czy „Świąteczne tradycje”.

Teatrzyk dla dzieci
3 grudnia, 11:00- 11:45 - Teatr Czarodziej – teatr lalek – spektakl Pomocnik Św. Mikołaja
6 grudnia, 11:00- 11:45 - Teatr Jak z Bajki – spektakl Świąteczne tradycje
10 i 11 grudnia, 11:00- 11:45 - Teatr Itakzagramy –spektakl Zamieszanie ze Świętami

-----

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE
GRY I ZABAWY

Przed Świętami warto znaleźć też chwilę, by się zatrzymać, a nie ma do tego lepszej okazji niż warsztaty świątecznego DIY, które będą doskonałą okazją do stworzenia ozdób i prezentów dla najbliższych. Z myślą o wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy m.in. warsztaty z dekorowania pierników, tworzenia eko ozdób, kartek świątecznych metodą scrapbookingu, stroików, a także origami, makram, świec czy wieńców świątecznych na drzwi lub stół.

Szczegółowy harmonogram gier i warsztatów na stronie akcji >> link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: dla dzieci koncert spotkanie teatr warsztaty inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę