Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Symfoniczny koncert finałowy e-Banku Talentów - 50 lat działalności Krzesimira Dębskiego i goście

Symfoniczny koncert finałowy e-Banku Talentów - 50 lat działalności Krzesimira Dębskiego i goście

reklama
📅 Data: niedziela, 18 grudnia 2022

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Fabryka Norblina, Żelazna 51/53 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Młode talenty pod batutą Krzesimira Dębskiego zagrają w Fabryce Norblina

W niedzielę 18 grudnia stypendyści projektu e-Bank Talentów 2022 zagrają dla gości Fabryki Norblina. Dyrygować im będzie sam mistrz batuty, Krzesimir Dębski, a gościnnie wystąpią Mietek Szcześniak i Natalia Zastępa. Wstęp na koncert jest wolny. Jednym z partnerów programu jest Fundacja Fabryki Norblina.

Budynek Plater w Fabryce Norblina w niedzielny wieczór zamieni się w małą filharmonię. Podczas koncertu zostanie wykonana polska muzyka filmowa Krzesimira Dębskiego, m.in. muzyka z filmu Ogniem i Mieczem, Stara Baśń, W pustyni i w puszczy, Kingsajz. Orkiestrę, której zadyryguje sam maestro, stworzą wybitni stypendyści 3. edycji programu e-Banku Talentów 2022. Gościnnie wystąpią również Mietek Szcześniak oraz Natalia Zastępa. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niedzielne wydarzenie jest podsumowaniem dziewięciodniowej pracy uczestników programu e-Bank Talentów 2022 w ramach warsztatów indywidualnych z pedagogami, warsztatów orkiestrowych oraz spotkań z wybitnymi osobistościami świata kultury w Polsce. W tej grupie znaleźli się: Aleksander Dębicz, Marcin Masecki, Wojciech Olszak, Czesław Mozil, Gabi Drzewiecka, Atom String Quartet i Grupa MoCarta. Stypendyści występujący w programie to uczestnicy pionierskiego projektu skierowanego do uzdolnionej młodzieży z całej Polski. Celem programu jest zapewnienie w pełni darmowej pomocy najbardziej uzdolnionym artystycznie młodym muzykom z całej Polski, wsparcie ich na wielu płaszczyznach, m.in. nabywania umiejętności poprzez indywidualną współpracę z najwybitniejszymi polskimi pedagogami, udział w warsztatach z osobowościami medialnymi, uczestnictwo w zajęciach muzycznych dotyczących PR, rozwoju osobistego, współpracy z mediami, budowania zespołu, orkiestry symfonicznej oraz wielu innych potrzebnych do budowy własnej kariery.

Głównymi partnerami wydarzenia są: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, Fundacja ARP, Państwowe Porty Lotnicze PPL, Fundacja PGE, Fundacja Lotto, Fundacja Fabryki Norblina, Teraz Polska, Larsen Strings Danmark, ZAIKS.
Organizatorem programu e-Bank Talentów 2022 jest Fundacja Master Art założona przez Jakuba Dubika, polskiego wiolonczelistę młodego pokolenia, laureata międzynarodowych konkursów. Mimo młodego wieku jako solista występował w Weil Hall w Carnegie Hall w Nowym Jorku, Chamber Music Hall w Filharmonii Berlińskiej, Brahms Saal w Musikverein we Wiedniu. Członek rozpoznawalnego duetu Cello Brothers oraz ambasador Yamaha Music Europe.
strona projektu: link
strona organizatora: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę