Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

64. Myśli Gonitwa w Składzie Butelek

64. Myśli Gonitwa w Składzie Butelek

reklama
📅 Data: środa, 14 grudnia 2022

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Skład Butelek, 11 Listopada 22 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Widzimy się po raz ostatni w 2022 roku. Kiedy to minęło! Wpadnijcie po łyk inspiracji przed świąteczno-sylwestrowym czasem 🎄✨ Tym razem widzimy się szybciej niż zwykle, bo już 14 grudnia (środa) o 19 w Składzie Butelek!

Kto wystąpi na 64. Myśli Gonitwie:
- Katarzyna Bożena Malarek - na co dzień pracuje jako graphic designer w korpo. Uwielbia fitness i swojego psa Tadeusza. Kocha grać w futbol amerykański - o tym opowie na Myśli Gonitwie!
- Magda Woźniak - współzałożycielka Składu Butelek. Mama, lubi śpiewać, gra na akordeonie i przeróżnych, często egzotycznych przeszkadzajkach. Od 18 lat prowadzi własną firmę. Stworzyła wraz z siostrą klub muzyczny, niezwykłe miejsce spotkań, czyli Skład Butelek. Opowie walce z materią i spełnianiu marzeń.
- Greta Burza Burzyńska - aktorka z zawodu, dziennikarka na papierku. Z pasji do ludzi zatrzymuje ich na wieczność na kliszach. Niedawno nauczyła się płakać w miejscach publicznych. Opowie o tym, jak żyje euforystka!

Każdy Myśli Goniący ma 20 minut na podzielenie się swoją pasją. Po opowieściach nie spiesz się do domu! Zostań i porozmawiaj w kuluarach z nami, naszymi Opowiadaczami i innymi gośćmi.
Przyjdź i zainspiruj się w towarzystwie interesujących ludzi!

Wstęp: free
Gdzie: Skład Butelek (11 Listopada 22, Warszawa)
Kiedy: środa, 14 grudnia, godz. 19:00
Do zobaczenia!

Myśli Gonitwa to pełen inspiracji wieczór, podczas którego nasi goście opowiadają o swoich pasjach publiczności. Każdy ma 20 min na swoją Gonitwę. Każda opowieść pochodzi z innej bajki. Publiczność wchodzi w dialog z opowiadającymi, co tworzy niepowtarzalną "domową" atmosferę naszych spotkań, której trzeba doświadczyć na żywo, na własne ucho i oko.
Jednego wieczoru możesz słuchać, a podczas kolejnego - zabrać głos i opowiedzieć o tym, co Ciebie napędza do życia. Wystąpić może każdy - wystarczy, że zgłosisz się do nas ( [email protected] ), a zapewnimy Ci czas i miejsce podczas jednego z nadchodzących wydarzeń. Napisz do nas!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: slajdowisko spotkanie


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę