Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Artystyczne "piknikowanie"

Artystyczne "piknikowanie"
📅 Data: sobota, 20 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Waldorff 20, Fort Bema ul. Waldorffa 20 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Na letniej mapie Warszawy kolejna premiera. W nietypowej przestrzeni Fortu Bema swoją działalność rozpoczyna „Klub Piknika”, czyli Otwarty Ogród Sztuk Spożywczych. Tu w każdą sobotę, sztuka kulinarna przeplatać się będzie się ze sztuką w różnych aspektach. Inauguracja cyklu odbędzie się 20. czerwca w WALDORFF 20 PARK na Forcie Bema.

„Klub Piknika”, to sobotni cykl spotkań na powietrzu. Do współpracy zostały zaproszone warszawskie food tracki i mali przedsiębiorcy, produkujący wysoko jakościową żywność. Inicjatywa ma wzbogacić atrakcyjność fortu, oferując spacerowiczom możliwość zjedzenia smacznego obiadu czy zakupienia zdrowych, domowych wypieków, warzyw czy owoców. Oprócz wystawców z zapleczem gastronomicznym i spożywczym, będzie można spotkać artystów, wystawiających swoje prace w galerii na powietrzu. Stałym elementem spotkań będzie punkt wymiany książek i płyt winylowych, a każdy dzień rozpocznie się jogą na trawie. W planie zajęć przewidziane są także atrakcje dla rodzin z dziećmi typu gry i zabawy, plenerowe warsztaty filmowe, albo po prostu relaks na kocu czy leżaku.
Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Fundacja PROMOTOR ART, a przy wsparciu nowo powstałego obiektu WALDORFF 20 PARK, który dysponuje pięknym terenem wokół zabytkowego budynku na Fortach Bema, mają szansę przywrócić letniskowy czar wakacji w mieście. Blisko ciała, blisko ducha – blisko natury. „Klub Piknika” zaprasza do swojego ogrodu w każdą sobotę od 20. czerwca 2015. Fort Bema, ul. Waldorffa 20.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bemowo lub w kategoriach: inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę