Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Karo Su - uczestniczka The Voice of Poland w Made in Wola!

Karo Su - uczestniczka The Voice of Poland w Made in Wola!
📅 Data: piątek, 12 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:30

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Made in Wola, ul. Kasprzaka 22 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Made in Wola zaprasza wszystkich na muzyczne wydarzenie. Na naszej magicznej "scenie" wystąpi Karo Su. Jej głos zyskał już uznanie wielu klubów muzycznych, w tym: Syreniego Spiewu, Stalowych Magnolii, The Piano Rouge, Lizard King czy Showtime. Na scenie prezentuje znakomite show z muzyka na zywo w towarzystwie czołowych polskich muzyków młodego pokolenia. U Nas wystąpi w duecie z Tomkiem Robackim.

Karo Su (Karolina Sumowska) jest jednym z najlepszych głosów tegorocznej IV. edycji The Voice of Poland w drużynie Marii Sadowskiej. Jest równieżlaureatka wielu festiwali, a także programów telewizyjnych takich jak: Idol, Droga do gwiazd czy Szansa na sukces. Jako wokalistka współtworzyła zespół Marcina Urbana w programie „Tak to leciało" TVP2. Wraz z chórem Piotra Kupichy wygrała pierwsza edycje programu "Bitwa na glosy", by rok później zostac chórmistrzem szesnastki Kamila Bednarka, zwyciezcy II. edycji tego programu. Od 2000 roku użycza głosu do spotów reklamowych i jingli radiowych: „Radio Złote Przeboje", „Pop Lista Rmf fm", "Radio Zet Chilli" czy "Radio Zet Gold". „Winter is coming“ – pierwszy singiel z debiutanckiej płyty Karo Su jest efektem wzajemnych inspiracji i przyjaźni wokalistki z Mackiem Aleksandrowiczem -muzykiem i twórca studia „Nieustraszeni Łowcy Dzwieków“. To historia dwojga ludzi, którzy utkneli w martwym punkcie. Szukaja swojego ciepła, choc wiedza, ze nie wydarzy sie nic, co mogłoby ich uratowac. W kazdym tekscie napisanym przez Karo Su kryje sie jakas opowiesc. Nie boi sie spiewac o tym, co czuje. Nie zamyka sie w obrebie jednego gatunku muzycznego.

Wieloletnie doswiadczenie sceniczne i wpółtworzenie brzmienia znanych projektów polskiej sceny muzyki rozrywkowej, pozwoliły jej dojrzec do roli samodzielnej artystki. Swoim pierwszym singlem zaprasza w podróz do magicznego swiata Karo Su. Poza autorskimi dokonaniami i praca nad debiutanckim krazkiem, Karolina Sumowska znakomicie odnajduje sie równiez w repertuarze coverowym.

ZAPRASZAMY!!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 newsletter 👋 przybij piątkę