Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

RDKillers :: Pop And Splash! vol.6

RDKillers :: Pop And Splash! vol.6
📅 Data: sobota, 13 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 22:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, barStudio, Pl. Defilad 1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


POP AND SPLASH! vol.6
link

Kolejne audiowizualne szaleństwo z kolektywem RDKillers!

Panowie jak zawsze staną na wysokości zadania - wnętrze klubu rozświetlą realizowane na żywo wizualizacje Tomka Kuczmy, a nad sceną zawiśnie nowa, tryskająca kolorami instalacja z mappingiem video.

Jeśli tylko pogoda na to pozwoli wychodzimy na zewnątrz przed klub na Plac Defilad, gdzie powstanie także ogromna bryła z kolorowymi wizualizacjami!

Poza tym jak na każdej edycji cyklu 'POP AND SPLASH!' dopilnujemy, aby nagłośnienie zabrzmiało tak, by wszyscy byli zadowoleni.

O najlepszą selekcją ambitnej, tanecznej elektroniki z czarnego nośnika zadba DJ SZUm oraz zaproszeni goście.

Tym razem na wejściu do zgarnięcia limitowany nakład mixtape-ów na CD od RDKillers oraz kolorowe przypinki do kolekcji. Kto pierwszy ten się cieszy!

TAŃCZYMY DO ŚWITU!

RADICAL DANCEFLOOR KILLERS
100% vinyl sound by DJ SZUm
100% live visuals & mapping by Tomek Kuczma
+
GUESTS


RADICAL DANCEFLOOR KILLERS
DJ SZUm + VJ Tomek Kuczma

RDKillers to warszawski kolektyw, który powstał w 2010r., by przez skumulowanie wypracowywanych latami doświadczeń, dać odbiorcom to co najciekawsze i oryginalne, a zarazem estetyczne i rozrywkowe! Są rozpoznawalni z imprez i cykli audio-wizualnych, gdzie dodatkiem do najlepszej tanecznej elektroniki jaką serwują wyłącznie z vinyla, są robione na żywo mappingi i wizualizacje. Obecnie są gospodarzami warszawskiego cyklu: POP AND SPLASH! (barStudio). Przez minione 4 lata swojej działalności, jako promotorzy zorganizowali ponad 100 imprez, na których gościli kilkudziesięciu DJ-ów.
Ich autorskie cykle to: Electro Space Visual World/ ESVW (Powiększenie), Surfin' Pussy Party (Jerozolima/ Cząstki Elementarne), Basement Placement (Obiekt Znaleziony/ Kosmos Kosmos), Dobry Wieczór (Parking), Electro Praska Strona Miasta (Jedyne Wyjście), Placówka (Plac Zabaw), Tsunami (BarKa), ElektroStacja (Sen Pszczoły/ Piekarnia). Wielokrotnie występowali na żywo na antenie Czwórki, Planety i Radia Kampus. Rezydowali w klubach: barStudio, Powiększenie, Parking, Plac Zabaw, BarKa, Jerozolima, Saturator, Dwa Osiem, Heca, Obiekt Znaleziony, Kosmos Kosmos
Piszą o sobie:
„Naszą bronią są vinyle, gramofony, projektory i hektolitry potu skapującego ze ścian i sufitu. Ale przede wszystkim DOŚWIADCZENIE, PROFESJONALIZM I DOBRA ZABAWA!
Wszystkie nieprzyzwoicie niegrzeczne dziewczynki i zbuntowanych chłopców zapraszamy na parkietowe szaleństwo do białego rana – przeżyjcie to razem z nami!”

13.06. (sobota) g. 22.00
Pl. Defilad / barStudio
wjazd: free

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama