Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

ERIC SHOVES Them In His Pockets

ERIC SHOVES Them In His Pockets
📅 Data: środa, 17 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Żoliborz, Prochownia Żoliborz - w środku Parku Żeromskiego (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Jest to zespół który nie chciał być zespołem rockowym ale jednak gdzieś tam nim jest, chciał grać muzykę smutną, a podobno gra wesołą. Nie chciał grać piosenek, ale je pisze. Trochę obok, ale jednak w punkt, Eric Shoves Them In His Pockets dążą do celu.

Trio Huberta, Christopha i Szymona, dwóch kuzynów i typa, którego poznali w liceum. Jeden jest wysoki, drugi też jest wysoki, trzeci jest niski, ale za to śpiewa. Na wiosnę 2013 roku, własnym nakładem, wydali debiutancki minialbum "Lay Down". Pół roku później Thin man Records wydało ich pierwszą płytę długrającą "Walk It Off". Utwory na nich zarejestrowane lubią grać podczas prób i koncertów. W sumie bardziej koncertów niż prób.

Grali m.in. na OFF Festival, Open'er Festival, Pikniku Co Jest Grane, na Wiśle w ramach cyklu koncertów "LADO w mieście", na deskach Teatru Dramatycznego, ale także i w mniej dystyngowanych miejscach. Ich muzyka znalazła się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Wszystko Płynie". W maju 2013 roku pojechali w trasę po piętnastu niemieckich miastach, od tego czasu byli na kolejnych dwóch trasach za Odrą.

WSTĘP FREE!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Żoliborz lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️