Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Grafika dla marketingowców

Grafika dla marketingowców
📅 Data: wtorek, 23 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 9:30

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, ul. Szturmowa 2a (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Bezpłatne warsztaty przygotują uczestników do tworzenia samodzielnych projektów graficznych na wysokim poziomie oraz pomogą rozwinąć kreatywność. Ich program stanowi połączenie wiedzy przekazywanej w formie teorii z praktyczną formą nauki. Eksperci zdradzą tajniki obsługi oprogramowania CorelDRAW Graphics Suite, opowiedzą jak najlepiej wykorzystywać poszczególne elementy kompozycji graficznej, wspólnie z uczestnikami przejdą przez każdy etap realizacji projektów. W trakcie szkoleń graficy-amatorzy poznają profesjonalne rozwiązania komputerowe, a także dowiedzą się jak efektywnie współpracować z profesjonalistami.

Za organizację szkoleń odpowiadają firmy: HP – jedna z największych firma z sektora z nowych technologii, której szerokie portfolio produktów obejmuje drukarki, komputery osobiste, oprogramowanie, usługi i infrastrukturę informatyczną; oraz Corel, czyli jeden z wiodących producentów oprogramowania do edycji grafiki i video na świecie, z którego korzysta ponad 100 milionów aktywnych użytkowników w 75 krajach.

Pierwsze szkolenie z cyklu „Grafika dla marketingowców” odbędzie się 23 czerwca 2015 r. w siedzibie HP Solutions Discovery Center (ul. Szturmowa 2a). Start o godz. 9:30. W roli ekspertów: Aleksy Pawluczuk, wykładowca na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Maciej Misiewicz, Partner Account Manager Workstations w HP, Dariusz Korzeniowski, Digital Business Development Director w firmie Antalis.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zarejestrować się na stronie internetowej: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama