Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

AREK KŁUSOWSKI | koncert w ramach 31. Finału WOŚP

AREK KŁUSOWSKI | koncert w ramach 31. Finału WOŚP

reklama
📅 Data: sobota, 28 stycznia 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. Głębocka 66 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


🔖 BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI do odbioru od 24 stycznia od godz. 18:00 w Kasach BOK
🔍 Regulamin wydarzenia dostępny na stronie: link

👦 Wydarzenie objęte jest projektem WYCHODZĘ Z RODZICAMI, podczas którego animatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi w wieku 3-8 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: [email protected] lub pod numerem telefonu (22) 300 48 00

-----

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 31. i po raz pierwszy w jej historii zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Cel tegorocznej zbiórki to walka z sepsą. Liczba dorosłych hospitalizowanych w Polsce z powodu tej choroby to ponad 20 tys. osób rocznie.

Białołęcki Ośrodek również wspiera WOŚP – chcemy podziękować wolontariuszom, białołęczanom i wszystkim tym, którzy angażują się w działania Najpiękniejszej Orkiestry Świata. Dlatego organizujemy specjalnie dla Was wyjątkowy koncert. Na scenie pojawi się Arek Kłusowski!
Artysta to pochodzący z Rzeszowa charyzmatyczny wokalista, kompozytor, tekściarz, osobowość sceniczna. Część słuchaczy słyszy w jego głosie młodego Artura Rojka, inni nazywają męską odpowiedzią na twórczość Darii Zawiałow. Mimo tych porównań, Arek to niewątpliwie jeden z najoryginalniejszych młodych artystów na polskim rynku muzycznym. Laureat 3 miejsca w programie telewizyjnym „The Voice of Poland”. Przez lata zajmował się pisaniem piosenek dla popularnych polskich wykonawców z pierwszych miejsc list przebojów: Ewy Farny, Sound ’n’ Grace czy Mateusza Ziółko.

Arek Kłusowski ciężko pracował na swoje obecne miejsce na polskim rynku muzycznym. Artysta jednak nie spoczywa na laurach - teraz pracuje nad trzecim albumem, który ukaże go w zupełnie nowej odsłonie. Po premierze debiutanckiej płyty „Po tamtej stronie” (2019) twórca wstąpił w szeregi wytwórni i managementu Kayax, a w maju 2021 ukazał się jego drugi krążek - „Lumpeks”. To właśnie dzięki temu wydawnictwu Arek dał się poznać szerokiemu gronu odbiorców jako artysta zaangażowany, który nie boi się poruszać niewygodnych tematów. Hitowy singiel „Idealny syn” - mówiący o presji, którą młodzi ludzie czują na sobie - był obecny w większości polskich stacji radiowych.

Teraz przyszła pora na nowe otwarcie i kolejną ewolucję muzyczną. 16 stycznia do sieci trafi utwór zapowiadający nowy materiał, którego premiera zaplanowana jest na jesień tego roku. „Najsmutniejszy człowiek świata” już wskazuje artystyczny kierunek na trzeciej płycie Arka Kłusowskiego - szlachetne, gitarowe brzmienia, beatlesowskie harmonie i echa brit-popowych klimatów.

🔖 BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI do odbioru od 24 stycznia od godz. 18:00 w Kasach BOK

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Białołęka lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę