Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Wymień się, nie wyrzucaj!

Wymień się, nie wyrzucaj!

reklama
📅 Data: sobota, 28 stycznia 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, MAL Grójecka 109 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Zapraszamy na akcję wymiany rzeczy, która odbędzie się sobotę 28.01.2023 r. w godzinach 14:00-17:00 w MAL GRÓJECKA 109-OKO, znajdującym się przy ul. Grójeckiej 109 w Warszawie („pod skrzydłami” dzielnica Ochota).

Rzeczy na wymianę przynosimy w dniu wymiany❤

Celem wydarzenia jest ogólna integracja mieszkańców Warszawy, szczególnie dzielnicy Ochota, ale również możliwość wymiany rzeczy, których już nie potrzebujemy i pozyskanie nowych dla siebie. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy mieszkaniec Warszawy i okolic, bez ograniczeń wiekowych. Zapraszamy do udziału całe rodziny, osoby z różnych pokoleń. Wydarzenie zostanie powtórzone, jeśli uczestnicy będą zainteresowani aktywnościami takiego typu.

Prosimy o zwrócenie uwagi na swoje ubranie i wierzchnie rzeczy, których nie chcemy wymienić.

Regulamin/ Zasady wymiany:
1. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Absolwenci Klasy.
2. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
3. Rzeczy wymieniamy, nie sprzedajemy!
4. Wymiana na zasadach 1:1, czyli za określoną ilość przyniesionych rzeczy, możemy w zamian wybrać taką sama ilość rzeczy dla siebie.
5. Maksymalna ilość przyniesionych rzeczy to 20 szt. na osobę.
6. Rzeczy podlegające wymianie: ubrania (damskie, męskie, dziecięce), buty, dodatki, rzeczy kuchenne, nowe kosmetyki, zabawki, książki (wydane po 2000 r.), płyty CD, bibeloty itd.
7. Rzeczy niepodlegające wymianie: używana bielizna, nadpoczęte kosmetyki, inne używane rzeczy osobiste (grzebień, smoczki etc.), wszelkie rzeczy zabronione przez prawo (leki, zwierzęta itd.)
8. Rzeczy przyniesione na wymianę są liczone i sprawdzane pod kątem stanu używalności, dlatego nie przynosimy rzeczy uszkodzonych, z plamami, dziurami, rozciągniętych, porysowanych, niekompletnych itd. Organizator ma prawo do niedopuszczenia rzeczy do wymiany, jeśli uzna, że nie spełniają one powyższych warunków.
9. Uczestnik po sprawdzeniu przyniesionych rzeczy dostaje kartkę/kupon z zapisaną ich liczbą. Przed wyjściem z wydarzenia uczestnik będzie poproszony o okazanie ww. kartki/kuponu.
10. Po przeliczeniu rzeczy tracą właściciela, trafiają do wspólnej puli i zostają rozłożone w jednej z dwóch sal do tego przeznaczonych ( z ubraniami oraz pozostałymi rzeczami).
11. Przed opuszczeniem wydarzenia Uczestnik okazuje kartkę z ilością przyniesionych rzeczy, a Organizator sprawdza ilość rzeczy, które Uczestnik zabiera ze sobą do domu.
12. Niewykorzystane kupony mogą być użyte podczas kolejnej wymiany, jeśli taka będzie zorganizowana. Prosimy zatem o nie wyrzucanie kartki z kuponami, które zostały.
13. Uczestnik wymiany wyraża zgodę na to, aby pozostałe rzeczy trafiły do osób potrzebujących i/lub zostały przekazane ludziom zainteresowanym poprzez grupy na Facebooku’u (np.: Uwaga śmieciarka jedzie, Oddam za darmo Warszawa itd.).
14. Organizator zastrzega sobie prawo do niewpuszczenia/ wyproszenia osób zachowujących się w sposób niestosowny, agresywnie lub będących pod wpływem alkoholu lub które naruszają lub na poprzednich wymianach naruszały ogólnoprzyjęte normy społeczne itd.

Serdecznie zapraszamy!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: targi inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę