Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Bajka Improwizowana

Bajka Improwizowana

reklama
📅 Data: niedziela, 29 stycznia 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów, Kajakowa 12b (pokaż na mapie)

♿ Wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością
   udostępnij tweetnij wykop


Zapraszamy 29.01 w niedzielę, na godz. 11.00, na spektakl dla dzieci w wykonaniu grupy teatralnej Teatru Komedii Impro w Łodzi.

Teatr Komedii Impro w Łodzi to zespół aktorów, którzy tworzą przedstawienia na oczach i z udziałem publiczności, używając do tego jedynie wyobraźni i sugestii padających z widowni. To widzowie układają scenariusz spektaklu, a artyści na bieżąco go tworzą.
„Niepowtarzalne, spontaniczne, inteligentne i szalone” – tak przedstawienia grane przez Teatr Komedii Impro w Łodzi opisują widzowie, komentujący w mediach społecznościowych to, co zobaczyli podczas „Bajki (nie) tylko dla dzieci” lub jednego ze spektakli dla dorosłych.
Każde widowisko Teatru Komedii Impro jest premierowe i w całości improwizowane, zatem przed wejściem na scenę żaden z aktorów, nie wie, co zdarzy się za chwilę. O tym decyduje… dorosła lub dziecięca publiczność.
Improwizatorzy proszą o sugestie dotyczące miejsca akcji i ról, w jakie będą się wcielać, i na tej podstawie na bieżąco tworzą spektakl. Każdy z aktorów może stać się dowolną postacią, przedmiotem, a nawet np. emocją lub uczuciem. To dla nich czasem potężne wyzwanie, zwłaszcza kiedy to muszą zagrać np. „smutnego standupera”, „zakochaną inflację”, „żelazko, któremu marzną stópki”, czy też „stepy akermańskie rzucające nieregularny cień”. Teatr Komedii Impro w Łodzi

Spektakl w ramach 31 finału WOŚP, wstęp wolny.
W ramach ustawy o dostępności, osoby ze szczególnymi potrzebami chcące wziąć udział w wydarzeniu proszone są o kontakt pod nr. tel. 22 1255602 do 24.01.2022 r.
Czas trwania 60 min. Sala widowiskowa, parter.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: dla dzieci teatr


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę