Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

FALCON1 | DEF | DTL #środanarapie-Polska wersja.

📅 Data: środa, 17 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 22:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Iskra Pole Mokotowskie (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


W najbliższą środę w klubie Iskra Pole Mokotowskie odbędzie się druga impreza z cyklu #srodanarapie. Tym razem wystąpią FALCON1, Dj DEF i Dj DTL. Tematem przewodnim wydarzenia będzie Polska scena.

Nowy cykl rapowych imprez w klubie Iskra odbywać się będzie w każdą wakacyjną środę. Przez całe lato organizowane będą koncerty oraz występy najbardziej rozpoznawalnych rap Djów w Warszawie. Prócz najlepszych imprezowych bengerów, artyści zagrają wszystko to co najlepsze na naszej rodzimej scenie.

FALCON1 to posiadacz 5 tytułów Mistrza Polski w federacji IDA. Uczestnik wielu bitew turntablistycznych. Jako party DJ łączy hip-hopowy styl grania na gramofonach z eksploracją nowych gatunków klubowej muzyki, wplatając w to wyselekcjonowane imprezowe klasyki.

Dj DEF. Jego sety charakteryzują się dużą różnorodnością gatunków muzycznych połączonych w jedną spójną całość poprzeplataną skreczami oraz cutami a wszystko to utrzymane w jak najlepszym imprezowym klimacie.

Dj DTL jest mocno kojarzony z warszawską sceną Hip Hop. Obecnie w jego setach znajdziemy w różnych odmianach Funk, Breaks, Mash Up, Trap i Rap, a umiejętnościami, selekcją i nietuzinkowym skreczem rozkręci każdą imprezę.

Impreza startuje o godzinie 22. Dla wszystkich osób z listy facebook, wejście całą noc za darmo. TRZEBA SIĘ ZAPISAĆ (link do wydarzenia poniżej).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: impreza koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę