Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Szymon Żurawski / s̶z̶y̶m̶o̶n̶m̶ó̶w̶i̶ koncert w Kolejowej 11

Szymon Żurawski / s̶z̶y̶m̶o̶n̶m̶ó̶w̶i̶  koncert w Kolejowej 11
📅 Data: sobota, 04 lutego 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Kolejowa11, Zielonka (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
   udostępnij tweetnij wykop
reklama


Szymon Żurawski to wokalista, kompozytor i tekściarz, tworzący piosenki opowiadające o problemach z otaczającym go światem, zwłaszcza z relacjami z ludźmi.
Artysta w swoich tekstach inspiruje się szeroko pojętą popkulturą, w której szuka znanych tropów ‒ przetwarza je przez własną wrażliwość i prezentuje w świeżym wydaniu. Muzycznie oscyluje pomiędzy folkową balladą a romantyczną stroną rocka, wzmacniając swój przekaz charakterystyczną, wysoką barwą głosu.
„Coś się zepsuło" to debiutanckie wydawnictwo zespołu szymonmówi, na którego czele stoi Szymon; płyta ukazała się we wrześniu 2021 r. nakładem Mystic Production i została dobrze przyjęta przez dziennikarzy i słuchaczy. Jest ona swoistą odpowiedzią na obecne czasy, tak jak ponad 20 lat temu był legendarny już album Lenny’ego Valentino „Uwaga! Jedzie tramwaj".
W nagraniach krążka „Coś się zepsuło" gościnnie, oprócz członkini i członków zespołu Szymona, brały udział: Magdalena Sowul (projekt panilas), Magdalena Laskowska (m.in. Podsiadło, The Dumplings, Ralph Kamiński) oraz Piotr Kołodyński (oysterboy). Producentem większości materiału na albumie jest Swiernalis.
Szymon wraz z zespołem powoli zamykają okres wybrzmiewania pierwszego albumu. Na koniec tego etapu muzycy postanowili podzielić się z odbiorcami EP-ką, którą zatytułowali „RE: Coś się zepsuło". Aneks do debiutu fonograficznego zawierać będzie sześć pozycji: dwa remixy oraz cztery alternatywne wersje utworów, które znalazły się na „Coś się zepsuło", a których produkcją zajął się oysterboy.
Autorem jednego z remixów, który promuje minialbum jest Michał Lange. Singiel nosi tytuł „NIEZASNE".

Darmowe wejściówki na koncert >> link

UWAGA!
Udział w wydarzeniu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia.

--
Fot. Mikołaj Starzyński

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę