Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zostań Superbohaterem na Bielanach! - Gra miejska

Zostań Superbohaterem na Bielanach! - Gra miejska
📅 Data: piątek, 12 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, Plac Zabaw przy Stawach Brustmana (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Kapitan Warszawa wzywa do swojej drużyny! Jeśli nie jest Ci obojętny los Twojej dzielnicy, weź udział w szkoleniu, organizowanym przez Fundację Zwalcz Nudę.
Przeżyj prawdziwą przygodę i zdobądź stopień Superbohatera!

Zapisy: link

Gra miejska skierowana jest do rodzin z dziećmi, które na czas gry stają się drużyną. Wspaniała zabawa rodzinne w terenie z Kapitanem Warszawa. Uczestnicy stają się rekrutami na superbohaterów, a przed nimi wiele testów!
Kapitan Warszawa wzywa również do swojej drużyny! Jeśli nie jest Ci obojętny los Twojej dzielnicy, weź udział w szkoleniu, organizowanym przez Fundację Zwalcz Nudę.

Przeżyj prawdziwą przygodę i zdobądź stopień Superbohatera!

Wzywamy wszystkie rodziny, dzieci i młodzież do stawienia się w punktach zbiórki kadetów.
Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce dla swojej drużyny.

Poza nagrodami ufundowanymi przez BranQ, Alpino, Inter, Media Service Zawada oraz Urzędy Dzielnic uczestnicy zdobędą Superbohaterskie Stopnie.

Uwaga! Drużyny, które wezmą udział w największej ilości szkoleń, wygrają niespodziankę - zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2). :)


To już II edycja projektu Aktywna Rodzina. Tym razem Kapitan Warszawa zaprasza dzieci w szeregi swojej Brygady. Przed Wami mnóstwo wyzwań, w tym jedyne w swoim rodzaju EKO-AKCJE! Razem sprawimy, że dzielnice staną się nam bliższe i przyjazne przyrodzie. Zapraszamy na niepowtarzalną grę miejską, w której do wygrania są wspaniałe nagrody!
To nie koniec atrakcji! Od godziny 14:00 do 16:00, w trakcie uroczystego pasowania na Superbohaterów, trwać będzie piknik rodzinny. Do godziny 19:00 trwa festyn Bielańskiego Ośrodka Kultury.

W czasie pikniku będzie można uczestniczyć w różnych animacjach rodzinnych, takich jak: warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu, Kącik Małego Konstruktora, bańki mydlane, bule.

Na wszystkich uczestników będzie czekała także Mobilna Wypożyczalnia Objazdowa, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bielany lub w kategoriach: dla dzieci


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama