Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Ferie i zimowe weekendy na lodowisku przed Westfield Arkadia

Ferie i zimowe weekendy na lodowisku przed Westfield Arkadia
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 11 lutego 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 26 lutego 2023

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Westfield Arkadia, al. Jana Pawła II 82 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
   udostępnij tweetnij wykop
reklama


Chodźcie na łyżwy! Przez cały luty ślizgajcie się z nami na eko-lodowisku w Westfield Arkadia. Zaplanowaliśmy dla Was coś super na ferie oraz wszystkie weekendy lutego. Wpadajcie na zajęcia z animatorami Akademii Hokejowej Legii Warszawa, bierzcie udział w wyścigach i konkursach oraz szlifujcie swoje umiejętności!

Przez całe ferie (13-26.02) zapraszamy od 13:00 do 15:00 na ANIMACJE I ZABAWY DLA DZIECI! Codziennie czekają na Was konkursy, gry i zabawy sprawnościowe, a wśród nich: wyścigi, sztafety, limbo, gąsienica, nauka kroków i figur tanecznych.

Dodatkowo w lutym zapraszamy Was na weekendowe ANIMACJE NA LODZIE. Obiecujemy wspaniałą zabawę w grupie rówieśników, wsparcie w stawianiu pierwszych kroków na łyżwach oraz naukę nowych figur pod okiem animatorów Akademii Hokejowej Legii Warszawa! Wpadajcie w każdą sobotę od 17:00 do 19:00 oraz we wszystkie niedziele w godzinach 13:00-15:00.

Bezpłatne zajęcia: animacje, zabawy i nauka doskonalenia jazdy odbywają się w każdy weekend lutego, tj. w soboty od 17.00 do 19.00 i w każdą niedzielę od 13.00 do 15.00. Dodatkowo w ferie (13-26 lutego) od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00-15.00.
W czasie zajęć z animatorami wstęp na lodowisko i wynajęcie łyżew są bezpłatne!

-----
O lodowisku:
Lodowisko przed Westfield Arkadia ma powierzchnię 400 mkw. i jest zbudowane z paneli syntetycznych. Do przygotowania jego tafli niepotrzebne są ani prąd, ani woda, dzięki czemu skorzystasz z niego w każdych warunkach pogodowych, niezależnie od temperatury.
Po lodowisku można jeździć zarówno w łyżwach figurowych, jak i hokejowych, a osoby nieposiadające swojego sprzętu mogą skorzystać z dostępnej na miejscu wypożyczalni. To świetna atrakcja dla całej rodziny i super miejsce na spotkanie z przyjaciółmi!
Lodowisko jest otwarte w godzinach 10.00-22.00 od 2 grudnia br. aż do końca lutego 2023 roku. Poza feryjnymi zajęciami z animatorami i weekendami w lutym, wstęp na lodowisko jest płatny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: dla dzieci sport warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę