Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Filmowe podróże w czasie – kino letnie w Stacji Mercedes

Filmowe podróże w czasie  – kino letnie w Stacji Mercedes
📅 Data: środa, 17 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stacja Mercedes (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


W każdą środę, o godzinie 20:00, przez całe lato, Stacja Mercedes zaprasza do kina letniego w letnim pawilonie na warszawskim Powiślu. Tegoroczny cykl spotkań filmowych będzie poświęcony tematyce przyszłości. Zobaczymy jedne z najciekawszych filmów science-fiction, bądź zawierających nawiązania do przyszłości i nowych technologii, a będą wśród nich propozycje od najnowszych produkcji, aż po klasyki gatunku.

Przestrzeń pod znakiem trójramiennej gwiazdy będzie obfitowała w tym sezonie w wydarzenia interesujące zarówno dla fanów motoryzacji, pasjonatów dobrej muzyki, sportu oraz filmów. Właśnie dla tych ostatnich letni pawilon Mercedesa przygotował wyjątkowy cykl zatytułowany Filmowe podróże w czasie. W każdą środę w Stacji Mercedes miłośnicy dobrego kina będą mogli zobaczyć dobre propozycje filmowe – tym razem z elementami odwołującymi się do przyszłości. Projekcje w Stacji rozpoczniemy zwycięzcą tegorocznego Oscara, zaś w następnej kolejności zobaczymy propozycje wyreżyserowane przez takich wielkich twórców, jak: Christopher Nolan, Alfonso Cuarón, Robert Zemeckis, Danny Boyle, Steven Spielberg, Spike Jonze, Terry Gilliam, Mel Brooks, Woody Allen, George Lucas i James Whale.

Wyjątkowy klimat miejsca, w parkowym otoczeniu kultowej dzielnicy Warszawy sprawi, że projekcje będą miały niepowtarzalny charakter. Tegoroczna Stacja Mercedes, choć w nocy jest tajemniczą bryłą, to za dnia, dzięki otwierającym się fasadom, zamienia się w nowoczesny garażowy pawilon. Nowa elewacja nawiązuje do industrialnej przeszłości Powiśla – garaży maszynowych oraz parowych,
które mieściły się w tej lokalizacji w XIX wieku.

Filmowe podróże w czasie w Stacji Mercedes, to cykl wydarzeń, który powinien znaleźć się w kalendarzu każdego kinomana.

Na wszystkie pokazy wstęp wolny!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: film
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę