Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Zabieramy was w absolutnie wyjątkowe miejsce. Nie dość, że na koniec świata, na Antarktydę to jeszcze na jej najwyższy szczyt.
Michał Leksiński 3 stycznia 2023 stanął na wierzchołku Masywu Vinsona (4.892m), najbardziej oddalonej od cywilizacji góry Korony Ziemi. Był to jego siódmy z dziewięciu szczytów Korony. Teraz Michał dzieli się swoją historią i niezwykłymi doświadczeniami z tego magicznego kontynentu.
Jak wgląda logistyczne zaplecze takiej wyprawy? Jak to jest spędzić sylwestra w obozie na prawie 3.000m w warunkach dnia polarnego? Czy rzeczywiście Antarktyda to nieprzeniknione zimno? Co widać z wierzchołka Masywu Vinsona?
Na te pytania i nie tylko Michał odpowie nam już niebawem. Zapraszamy was ponad chmury Antarktydy!
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach:
slajdowisko
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie