Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Konferencja: Reklamuj świadomie. Inicjatywa na rzecz uczciwej reklamy

Konferencja: Reklamuj świadomie. Inicjatywa na rzecz uczciwej reklamy
📅 Data: wtorek, 23 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, siedziba IAB Polska przy ulicy Kruczej 16/22 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska bardzo serdecznie zaprasza na konferencję „Reklamuj świadomie. Inicjatywa na rzecz uczciwej reklamy”, która odbędzie się 23 czerwca w Warszawie siedzibie IAB Polska przy ulicy Kruczej 16/22 w godzinach od 10.00 do 14.00.

Konferencja ta jest częścią akcji „Reklamuj świadomie. Inicjatywa na rzecz uczciwej reklamy”, którą IAB Polska realizuje od 2014 roku. Jej celem jest propagowanie wśród reklamodawców umieszczania reklam w serwisach z legalnymi treściami, które mają w poszanowaniu przepisy obowiązującego prawa oraz prawa osób trzecich, w szczególności prawa autorskie i prawa pokrewne. Zależy nam na uświadamianiu firmom, iż komunikacja w portalach promujących treści legalne jest istotna zarówno dla wizerunku marki jak i dla reklamowanego produktu.

Celem konferencji będzie dyskusja w gronie eksperckim na temat problemu reklamowania się w nielegalnych serwisach. W charakterze panelistów wystąpią na niej czołowi polscy eksperci: przedstawiciele największych firm marketingowych oraz ministerstw. Konferencja będzie okazją do dyskusji w gronie marketerów, przedstawicieli agencji czy też domów mediowych nad rozwiązaniami, które pozwolą zapobiegać konsekwencjom rozrastania się nielegalnych podmiotów.
Projekt współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Program Konferencji Reklamuj Świadomie. Inicjatywa na rzecz uczciwej reklamy

10.00 – 10.30 Rejestracja gości
10.30 - 10.40 Powitanie gości, Włodzimierz Schmidt - Prezes IAB Polska
10.40 - 11.00 Analiza zjawiska piractwa treści wideo w Polsce - Adam Głąb, PwC
11.00 - 11.20 Dane dotyczące skali piractwa w Polsce - Paweł Kolenda, Dyrektor ds. Badań IAB Polska
11.20 - 11.45 Inicjatywa na rzecz uczciwej reklamy jako rozwiązanie problemu, jak można do niej przystąpić – Włodzimierz Schmidt
11.35 - 12.45 Panel ekspercki, prowadzący: Włodzimierz Schmidt, paneliści: Karol Kościński, Dyrektor Departamentu Własności Intelektualnej i Mediów, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Szymon Gutkowski, Prezes Stowarzyszenia Agencji Reklamowych, Anna Kania Dyrektor Marketingu InPost, (pozostałych panelistów poznamy już wkrótce)
12.45 - 14.00 Lunch, networking

Udział w konferencji jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona. Aby zapisać się na wydarzenie, należy wysłać potwierdzenie na adres: a.watla@iab.org.pl.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧