Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Czarne i białe - spektakl dla dzieci

Czarne i białe - spektakl dla dzieci
📅 Data: niedziela, 21 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Centrum Handlowe Auchan Piaseczno (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Bezpłatny spektakl dla dzieci "Czarne i białe".
Koty, niedźwiedzie czy Sroka Kłamczucha – między innymi tacy bohaterowie zagoszczą w najbliższą niedzielę na scenie teatralnej Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Podczas bezpłatnego przedstawienia z cyklu „Bajkowe niedziele” najmłodsi amatorzy teatru przeniosą się do wyjątkowego świata, pełnego przygód i czarno-białych postaci!

Jak wyglądałoby życie w czarno-białym miasteczku stworzonym przez poetę i malarkę - Pana Czarnego oraz Panią Białą? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w niedzielę 21 czerwca zasiądą przed teatralną sceną w łomiankowskiej galerii handlowej Auchan. Wraz z oryginalnymi bohaterami spektaklu maluchy odwiedzą wyjątkową dwubarwną miejscowość!

Mali widzowie wezmą udział w bajkowych przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki Kłamczuchy, Białego Kruka oraz Rodziny Tralalińskich. Będą się również mogły przyjrzeć czarno-białym zjawiskom występującym w otaczającej je rzeczywistości. Wiele radości dostarczy zapewne forma spektaklu - jego interaktywność pozwoli najmłodszym gościom galerii czynnie uczestniczyć w tworzeniu przygód czarno-białych bohaterów.

Bezpłatne przedstawienie teatralne odbędzie się w niedzielę 21 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: teatr dla dzieci


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama