Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

KONKURS "Co robi geofizyk?" [zgłoszenia do 4 maja 2023]

KONKURS "Co robi geofizyk?" [zgłoszenia do 4 maja 2023]

reklama
📅 Data: czwartek, 04 maja 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 23:59

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie dla szkół ponadpodstawowych pt. "Co robi geofizyk?"

Celem konkursu organizowanego przez Instytut Geofizyki PAN w ramach projektu "Fascynująca Ziemia" jest propagowanie interdyscyplinarnej wiedzy matematyczno-przyrodniczej, zainteresowanie uczniów wyborem studiów na kierunkach przyrodniczych i technicznych oraz zwiększenie zainteresowania młodych ludzi karierą naukową.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie krótkiego filmu dotyczącego pracy naukowców z dziedziny geofizyki i przesłanie go do 4.05.2023 r. Film może dotyczyć w szczególności zagadnień z zakresu fizyki atmosfery, sejsmicznych badań litosfery, geofizyki teoretycznej, hydrologii i hydrodynamiki, magnetyzmu ziemskiego, badań polarnych i morskich. Materiał nie może być dłuższy niż 4 minuty (włącznie z napisami początkowymi i końcowymi) i powinien być zapisany w formacie .avi, .mov lub .mp4.

W Konkursie mogą brać udział wyłącznie uczestnicy indywidualni lub grupy dwuosobowe. Zgłoszenia większych grup nie będą rozpatrywane. Zgłoszenia do Konkursu dokonuje nauczyciel przez formularz online.

Nagrodą główną w konkursie jest udział w 3-dniowym Obozie Naukowym do Instytutu Geofizyki PAN i obserwatoriów geofizycznych w Świdrze i Belsku, w którym weźmie udział maks. 6 zwycięzców, oraz do 10 wyróżnień.

Regulamin konkursu wraz z wymaganymi dokumentami oraz linkiem do formularza zgłoszeniowego znajdują się na stronie: link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę