Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Otwarte konsultacje projektów Laboratorium Pomysłów “ę”

📅 Data: środa, 24 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Plac Defilad: Miasto i Ogród (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Masz pomysł na działanie społeczno – kulturalne dla Warszawy? Chcesz je zrealizować, ale zastanawiasz się jak zrobić pierwszy krok?

W środę, 24 czerwca, zainaugurujemy działania społeczne na Plac Defilad w ramach tegorocznej edycji projektu Miasto i Ogród.

Zapraszamy na pierwsze otwarte konsultacje projektów Laboratorium Pomysłów “ę”, w trakcie których będzie można przedyskutować swoje pomysły na działania z doświadczonymi animatorami kultury i praktykami
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę"

24 czerwca w godz. 17:00 – 20:00

Jeśli chcesz wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach wyślij swoje zgłoszenie na adres: laboratorium@e.org.pl


Miasto i Ogród - Otwarta dla wszystkich przestrzeń miejskich upraw w Warszawie. W tym roku ogród znalazł swój dom pod Pałacem Kultury i Nauki wzbogacając „Plac Defilad” – cykl koncertów, działań artystycznych, pokazów filmowych i wydarzeń kulinarnych.
W ramach „Miasta i Ogrodu” tradycyjnie wiele atrakcji towarzyszących: Stowarzyszenie ArtAnimacje zorganizuje cykl warsztatów o najnowszych miejskich trendach, a Towarzystwo Inicjatyw Twórczych ę poprowadzi programy animacyjne. „Miasto i Ogród” zasilany przez markę samochodów elektrycznych BMW i będzie działał do końca września.

Plac Defilad to zainicjowany w 2014 roku cykl wydarzeń pod wspólną nazwą „Plac Defilad”. Głównym organizatorem jest Miasto Warszawa, a gospodarzem stołeczny Teatr Studio. Osią i najważniejszym symbolem miejsca jest Pałac Kultury i Nauki, będący jednocześnie jednym z partnerów projektu. Projekt współtworzą instytucje kultury oraz klubokawiarnie działające w przestrzeni Placu – m.in. barStudio, Cafe Kulturalna, Teatr Dramatyczny. Ideą projektu jest stworzenie otwartej, przyjaznej dla mieszkańców, przestrzeni miejskiej w centralnym punkcie Warszawy. Do współpracy zapraszani są kolejni partnerzy otwarci w swojej działalności programowej na miasto i jego mieszkańców.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 newsletter 👋 przybij piątkę