Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Scala Sancta – Koncert Muzyki Pasyjnej

Scala Sancta – Koncert Muzyki Pasyjnej
📅 Data: niedziela, 19 marca 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, Dobre Miejsce, Dewajtis 3 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
   udostępnij tweetnij wykop
reklama


Scala Sancta - warszawski zespół wokalny wystąpi w Podziemiach Kamedulskich w koncercie muzyki Pasyjnej pt. "Miserere mei. Deus".

Scala Sancta - "Miserere mei. Deus"
Podziemia Kamedulskie ul. Dewajtis 3
19.03.2023 godz. 12.00
Wstęp wolny.
Liczba miejsc ograniczona

REPERTUAR KONCERTU:
"Na program naszego koncertu złożą się utwory a’cappella - m.in.: Mikołaja Zieleńskiego- „Vox in Rama" czy „In monte Oliveti", utwory muzyki współczesnej: Vic Nees-„ De profundis", Dekbardos- „ Crucifigatur", przepiękne wielogłosowe opracowania dobrze znanych pieńsni wielkopostnych „Już Cię żegnam" i „Dobranoc głowo święta" Nikodemowicza, czy tytułowe „Miserere Mei" G.Miśkiewicza. Zaprezentujemy też obszerne fragmenty motetu Jana Sebastiana Bacha „Jesu Meine Freude" z towarzyszeniem instrumentów." - wokaliści zespołu Scala Sancta

O ZESPOLE:
Zespół wokalny Scala Sancta wystąpi pod dyrygenturą Anny Szot. Tworzy go grupa muzyków i pasjonatów, których połączyła radość wspólnego śpiewania.
Powstał on w Warszawie w styczniu 2016r. Debiutancki koncert odbył się 26 czerwca 2016 r. Od tej pory koncertuje na wielu scenach zarówno w kościołach, instytucjach kultury, jak również w plenerze podczas uroczystości historycznych, edukacyjnych i patriotycznych.
"Nasz zespół Scala Sancta jest 10-osobowym zespołem wokalnym o szerokim repertuarze wykonawczym, działającym w Warszawie od 2016 roku. Ma w swoim dorobku wiele nagród na konkursach i przeglądach wokalnych, zajmując czołowe miejsca. Zespół koncertuje w Warszawie i w innych miastach Polski prezentując repertuar począwszy od pieśni historycznych (po staropolsku, starofrancusku i staroangielsku) na imprezach o charakterze historycznym, takie jak turnieje rycerskie. Śpiewamy też koncerty pieśni patriotycznych, koncerty zaduszkowe, wykonujemy programy złożone z kolęd i utworów świątecznych ( w okresie Świąt Bożego Narodzenia)." - wokaliści zespołu Scala Sancta

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bielany lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę