Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Ursynowska Wyprzedaż Garażowa

Ursynowska Wyprzedaż Garażowa
📅 Data: niedziela, 26 marca 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Urząd Dzielnicy Ursynów, ul. al. KEN 61 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


Serdecznie zapraszamy na pierwszą w 2023 r. Ursynowską Wyprzedaż Garażową! Odbędzie się ona tradycyjnie na urzędowym parkingu (al. KEN 61) w niedzielę, 26 marca, w godz. 10.00 – 16.00. 👗🏺📚
Ważna informacja jest taka, że w tym roku zmienia się sposób rejestracji – będzie się odbywał na stronie internetowej >>> link

👉 Rejestracja zaczyna się w poniedziałek, 20 marca, czyli na 6 dni przed garażówką, o godz. 8.00 i trwać do środy, do godz. 23.59.
Po prawidłowo przeprowadzonej rejestracji wystawca otrzyma e-mail potwierdzający udział w garażówce, z informacją o numerze miejsca. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu będzie okazanie przed wjazdem/wejściem wypełnionej i wydrukowanej karty rejestracyjnej z numerem miejsca.

Zapisy będą prowadzone do wyczerpania limitu miejsc. Po wyczerpaniu będzie możliwość zapisania się na listę rezerwową. W przypadku rezygnacji zapisanego wystawcy, pierwszej osobie z listy będzie automatycznie przydzielane zwolnione miejsce. O czym zostanie poinformowana w wiadomości e-mail.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w garażówce wystawca ma obowiązek wysłania powiadomienia na stronie garazowka.ursynow.warszawa.pl na minimum 48h przed rozpoczęciem wydarzenia (w e-mailu potwierdzającym uczestnictwo będzie wysłany kod do wykorzystania przy rezygnacji lub link bezpośrednio do rezygnacji). Niewysłanie takiej informacji i niestawienie się na wydarzenie może skutkować odmową uczestnictwa w kolejnych garażówkach.

✍️ Dla osób wykluczonych cyfrowo możliwa będzie także rejestracja osobiście w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów przy al. KEN 61 (w dni powszednie, w godz. 8.00-16.00).

🚗 Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na urzędowy parking możliwy będzie w godz. 9.00 -10.00. Samochody po rozpakowaniu będą musiały opuścić teren wyznaczony na garażówkę. Ponowny wjazd po rzeczy możliwy będzie od godz. 15.30. Wystawcy zobowiązani są, po zakończeniu garażówki, do pozostawienia udostępnionego miejsca czystego i w nienaruszonym stanie. Zabronione jest również pozostawianie niesprzedanych rzeczy przy koszach na śmieci.
Miejsca wystawców, którzy nie pojawią się do godz. 10.30, będą udostępnione osobom oczekującym na wolne miejsca.
Wszystkich uczestników obowiązuje regulamin dostępny na stronie >>> link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: targi


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę