Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wykładzina – spotkanie profesjonalistów komunikacji

Wykładzina – spotkanie profesjonalistów komunikacji

reklama
📅 Data: poniedziałek, 29 czerwca 2015

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, państwomiasto (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie


Sezon plażowy uważamy za otwarty.

Z Wykładziną rozwijamy się jak zawsze w ostatni poniedziałek miesiąca (tym razem wypada to 29 czerwca) o 18:30 w gościnnym lokalu państwomiasto (pomiędzy Metrem Ratusz Arsenał a Dworcem Gdańskim).

Uczestników już piątego, nieformalnego spotkania profesjonalistów komunikacji piwem poczęstuje ponownie Ale Browar.

Kto wystąpi?

Na otwarcie mamy dla Was prezentację Radosława Wójcika i Iwony Oleszczuk z pobliskiego Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w której opowiedzą o wyzwaniach i nowych możliwościach komunikacji instytucji kultury.

Następnie Magdalena Papierz szefowa biura prasowego Partii KORWiN i członkini sztabu wyborczego Janusza Korwin-Mikkego opowie o marketingu politycznym w kampanii prezydenckiej Janusza Korwin-Mikkego w 2015 r.

I na zakończenie Łukasz Kluj – szef polskiego oddziału LEWIS Communications opowie nam wszystko co chcielibyśmy wiedzieć o brandingu, a boimy się zapytać.

Kilka słów o prelegentach:

RADOSŁAW WÓJCIK
specjalista w zakresie PR i marketingu, obecnie w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, gdzie odpowiada m.in. za komunikację w mediach społecznościowych oraz promocję sceny muzycznej. Zrealizował kilkadziesiąt projektów zarówno dla dużych międzynarodowych marek, jak i mniejszych polskich brandów. Prywatnie wielki fan Tori Amos, audycji MINIMAX, podróży i współczesnej literatury polskiej.

IWONA OLESZCZUK
studiowała PR i marketing medialny na Wydziale Dziennikarstwa UW oraz wiedzę o kulturze w Instytucie Kultury Polskiej UW. To, czego nauczyła się w teorii, wykorzystuje teraz w praktyce w Biurze Prasowym Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Od zawsze wiedziała, że jej praca musi iść w parze z pasją, dlatego zajęła się promocją kultury. Uwielbia zgiełk i energię wielkich miast, przede wszystkim Nowego Jorku.

MAGDALENA PAPIERZ
Szefowa biura prasowego Partii KORWiN, członkini sztabu wyborczego Janusza Korwin-Mikkego w wyborach prezydenckich w 2015 r. Studentka IV roku Public Relations i Marketingu Medialnego na Uniwersytecie Warszawskim, szczególnie zainteresowana marketingiem politycznym i politycznym public relations. Współorganizatorka kilkuset konferencji prasowych w Sejmie RP i poza nim, a także różnych akcji w terenie.

ŁUKASZ KLUJ
Na co dzień szef polskiego oddziału LEWIS Communications. Pasjonat i praktyk strategii marketingowych. Numer jeden wśród łysych strategów w Warszawie ;)

Serdecznie zapraszamy – komunikacja rozwija!
Wstęp jak zwykle wolny! :)

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę