Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Piątkowy koncert w Stacji Mercedes - Krzysztof Zalewski

Piątkowy koncert w Stacji Mercedes - Krzysztof Zalewski
📅 Data: piątek, 26 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Przez całe lato, w piątki, o godzinie 20.00, Stacja Mercedes zaprasza na ciekawe koncerty. Na scenie letniego pawilonu Mercedesa wystąpią: Krzysztof Zalewski, Rykarda Parasol, Olivia Anna LiVki, Agyness B. Marry, PLASTIC, Patrick the Pan, SISTER WOOD, ENDY YDEN, Olivier Heim i Julia Marcell. Interesujące brzmienia, parkowe otoczenie Stacji i wyjątkowy klimat miejsca, to propozycja godna rozważenia na piątkowe wieczory.

Urzekają, zachwycają, czasami porywają do tańca tłumy, innym razem skłaniają do zadumy – jedno jest pewne – w tym sezonie wiele będzie się działo podczas koncertów w Stacji Mercedes. Artyści, którzy wystąpią świetnie wpisują się w najnowsze trendy w muzyce rozrywkowej. Jedni są na scenie od dawna, inni dopiero zaczynają swoją karierę, ale ich cecha wspólna to zdolność do oczarowywania publiczności. Teraz zaprezentują swoją twórczość przed gośćmi Stacji. Jakie zrobią wrażenie?

Poszczególni artyści wystąpią w Stacji Mercedes w następujących terminach:
26.06 – Krzysztof Zalewski
03.07 – Rykarda Parasol
10.07 – Olivia Anna LiVki
17.07 – Agyness B. Marry
24.07 – PLASTIC
31.07 – Patrick the Pan
07.08 – SISTER WOOD
14.08 – ENDY YDEN
21.08 – Olivier Heim
28.08 – Julia Marcell

Stacja Mercedes, róg Al. 3 Maja i ul. Kruczkowskiego

W piątek, 26 czerwca, o godzinie 20.00 przed publicznością w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu wystąpi Krzysztof Zalewski – utalentowany muzyk, autor i kompozytor. Artysta podczas koncertu zaprezentuje utwory z ostatniej płyty, ale usłyszymy także kompozycje, które powstały z myślą o kolejnym krążku. Jak przyjmie je publiczność odwiedzająca Stację? O tym przekonamy się już
w piątek.
Krzysztof Zalewski uważany jest za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce. Multiinstrumentalista, autor i kompozytor, grał m. in. w zespole Nosowskiej oraz Hey, współtworzył Muchy i Japoto, gra z Brodką, a wraz z Budyniem skomponował piosenki do filmu „Jeż Jerzy”. Wszechstronny i bardzo utalentowany – taki właśnie jest Zalef.
Ostatnia płyta Krzysztofa pt. „ZELIG” wydana była w 2013 roku i zawiera 10 piosenek utrzymanych w klimacie Bowie / Eno. Album jest swego rodzaju pamiętnikiem z ostatniej dekady. Mimo, iż materiał oscyluje wokół tzw. muzyki rockowej, to przez wzgląd na skrajnie różne inspiracje i otwartą głowę autora – wymyka się szufladom.
Brodka mówi o nim następująco: Niezwykle utalentowana torpeda! Charyzma przeplatająca się w wielką wrażliwością życiową i muzyczną. Jacek „Budyń” Szymkiewicz z Pogodna tak podsumowuje ostatni album Krzysztofa: Ilość melodii i pomysłów na aranżacje tychże, plus spontaniczny i bezwysiłkowy sposób przejawiania się tych melodii i pomysłów, nasuwały na myśl geniusz. (…) W stu procentach dziecko pana Zalewskiego Krzysztofa nad którym cierpliwie i niecierpliwie pracował kilka lat, teraz trafia do rąk słuchaczy niosąc ze sobą narracje przepełnione miłością, tęsknotą, odwagą, nadzieją, strachem i całym spektrum młodego serca, spragnionego życia w każdej jego nieprzewidywalnej magnetycznej odsłonie.
Takie zapowiedzi z pewnością zwiastują ciekawe muzycznie wydarzenie.
Serdecznie zapraszamy do Stacji Mercedes na koncert Krzysztofa Zalewskiego!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama