Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Wystawa LEGO® ponownie zawita do Galerii Bemowo

Wystawa LEGO® ponownie zawita do Galerii Bemowo
📅 Data: niedziela, 02 kwietnia 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Galeria Bemowo (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


W niedzielę 2 kwietnia 2023 roku zajrzyj na wielkanocne zakupy do Galerii Bemowo i odwiedź kolejną wystawę klocków LEGO®. W godzinach 10.00 - 17.00 będzie można podziwiać wyjątkowe modele zbudowane z LEGO®, w tym kolekcję żaglowców, lokomotyw oraz zaginioną Atlantydę.

Jak co roku przed Wielkanocą Galeria Bemowo przygotowała atrakcje dla miłośników najpopularniejszych klocków świata. W Spotykalni w Galerii Bemowo pojawi się wiele modeli zbudowanych z LEGO®, w tym m.in. makietę miasteczka, makietę zatopionej Atlantydy, całe mnóstwo indywidualnych projektów tematycznych jak Star Wars czy bogatą kolekcję żaglowców i lokomotyw. Nie zabraknie również oryginalnej konstrukcji „Tales of the Space Age”, autorstwa polskiego designera – Jana Woźnicy, która już niebawem będzie pierwszym „polskim” zestawem LEGO® Ideas.

Uzupełnieniem wystawy będą atrakcje dla dzieci. Na najmłodszych klientów Galerii Bemowo będą czekać „piaskownice” pełne klocków LEGO® oraz niespodzianki w postaci bezpłatnych instrukcji do samodzielnego wykonania w domowym zaciszu mini-modeli z LEGO®. Tym razem instrukcje będą tematycznie nawiązywać do Wielkanocy, a wielbiciele klocków będą mogli wyczarować takie postacie jak kurczaczek, owieczka, zajączek czy pisanka.

Wystawa klocków LEGO® w Galerii Bemowo odbędzie się w niedzielę, 2 kwietnia 2023 roku, w godzinach 10.00-17.00. Wstęp bezpłatny. Wystawa jest organizowana przez AFOLi (Adult Fan of Lego, czyli dorosłych fanów LEGO®), zrzeszonych w klubie WAWLUG.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bemowo lub w kategoriach: dla dzieci wystawa
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę