Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

BEZPŁATNIE - PSYCHOLOGIA JEDZENIA. Czy wiesz jak jesz? Poznaj swój styl jedzenia (II edycja)

BEZPŁATNIE - PSYCHOLOGIA JEDZENIA. Czy wiesz jak jesz? Poznaj swój styl jedzenia (II edycja)
📅 Data: niedziela, 28 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Terapeutyczna Kawiarnia Braci Wagów 20 lok U1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


W związku z dużym zainteresowaniem oraz licznymi pytaniami o dodatkowy termin wydarzenia, mam przyjemność poinformować, iż został ustalony nowy termin wykładów, na który serdecznie zapraszam!

Jeżeli interesują Cię zagadnienia związane z psychologią jedzenia, chciałbyś zgłębić swoją wiedzę na ten temat, dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy lub po prostu miło spędzić wolny czas, w takim razie ten wykład jest dla Ciebie! :)

Jedzenie stanowi najbardziej pierwotną czynność życiową. Ta niby prosta czynność, ostatnimi czasy zaczęła być dla nas bardzo problematyczną kwestią. Jedzenie jest dla nas zarówno źródłem przyjemności, jak i wielu trudności i strapień. Dlatego też czynność jedzenia należy rozpatrywać na wielu płaszczyznach pozabiologicznych. Tylko w ten sposób będziemy mogli zidentyfikować przyczyny trudności i przezwyciężyć różne problemy związane z jedzeniem.

Na wykładzie poruszymy różne kwestie, począwszy od funkcji jedzenia i charakterystyki procesu jedzenia, po zagadnienia dotyczące nawyków żywieniowych oraz stylów jedzenia.

DOWIESZ SIĘ:
- Czym jest jedzenie w ujęciu psychologicznym – jedzenie jako proces
- Co wpływa na kształtowanie się nawyków żywieniowych.
- Na co zwrócić uwagę, gdy chcemy zmienić nasze nawyki żywieniowe
- Dlaczego zmiana diety / nawyków żywieniowych jest trudna
- Jakie style jedzenia wyróżniamy - który z nich sprzyja, a który zagraża w utrzymaniu prawidłowej masy ciała i dlaczego.
- Jakie czynniki decydują o tym, że mamy trudności z jedzeniem oraz utrzymaniem prawidłowej wagi

Dzięki zdobytej na wykładzie wiedzy dowiesz się jak jesz, a także odkryjesz, jaki styl jedzenia reprezentujesz. Zdobyte informację pozwolą Ci na samodiagnozę Twojego stylu jedzenia.

Ponadto, każdy z uczestników spotkania otrzyma materiały – ‘mini ściągę’, która zawiera najważniejsze informacje z zakresu psychologii jedzenia, o których będzie mowa na wykładzie.

Jeżeli chciałbyś poznać odpowiedzi na wyżej wymienione zagadnienia serdecznie zapraszam na wykład.

Chętnie odpowiem również na Twoje pytania z zakresu psychologii jedzenia i psychodietetyki.

Wykład jest otwarty oraz bezpłatny, dlatego nie może Ciebie na nim zabraknąć! :)

28 czerwca (niedziela), godz. 13:00 w Terapeutyczna Kawiarnia
Do zobaczenia! :)

Wykład poprowadzi Katarzyna Szymańska: Magister psychologii – specjalność w zakresie psychologii klinicznej, absolwentka 5-cio letnich studiów na Wydziale Psychologii WSFiZ. Dyplomowany psychodietetyk, ukończyła studia podyplomowe w zakresie psychodietetyki na warszawskim SWPS. Ukończyła liczne certyfikowane kursy i szkolenia z zakresu psychologii jedzenia, psychodietetyki, diet coachingu. Założycielka PsychodietetykaBlizej.blogspot.com – strona poświęcona tematom z zakresu psychodietetyki, psychologii jedzenia, zdrowego stylu życia. Swoje pasje zawodowe przekłada na życie prywatne. Jest miłośniczką zdrowej kuchni oraz zdrowego, świadomego i aktywnego stylu życia. Uważa, że troska o siebie i zdrowie pozwalają czuć się dobrze z samym sobą, w swoim ciele, a także są niezbędne do tego, aby móc zachować dobre samopoczucie, pogodę ducha, spokój i harmonię.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!